Odpowiedzi

2010-03-26T16:39:55+01:00
Maryla i Mateusz Cutherb byli to opiekunowie rudowłosej Ani. Bardzo ją kochali i chcieli dla niej jak najlepiej.
Maryla była to kobieta o surowych i twardych zasadach. Wychowywała Anie trochę staromodnie. Pragnęła aby zachowywała się jak prawdziwa panna. Starała się nie rozpieszczać dziewczynki. Po za lekcjami uczyła ją gotować sprzątać i szyć. Często kazała robić jej to pod przymusem. Stroiła ją nie modnymi strojami, którymi Ania gardziła.
Mateusz był to spokojny mążczyzna. Wiedział że jego siostra za twardo traktuje małą sierotkę. Był on pocieszycielem i przyjacielen. Starał się ją rozpieszczać. Byli dla siebie stwożeni.
1 5 1
2010-03-26T16:43:37+01:00
Marla Cuthbert
Zgorzkniała, surowa stara panna. W młodości kochała Jana Blythe, ojca Gilberta. Pokochała Anię jak własną córkę, choć czasem nie potrafiła jej tego okazać. Pod wpływem Ani łagodnieje, staje się bardziej cierpliwa i serdeczna.Mateusz Cuthbert
Wstydliwy, spokojny, bardzo pracowity brat Maryli. Nie lubił towarzyskich spotkań, krępował się w obecności obcych. Bardzo kochał Anię.


`` Daj mi NAJ no bo to jest z Victora Juniora i na pewno będzie najlepiej.zobaczysz ja to miałam i sie nauczyłam na pamieć i do stałam 6.. hhee..