Prosze po angielsku z tlumaczeniem na polski

1.Napisz notatke:Powiedz kolezance ze poszlam na koncer rokowy ,przepraszam ja i mowie dlaczego jej nie wzielam i o ktroej wroce.

2.Pomagasz chlopakowi i opisujesz droge jak ma dojechac na stacje benzynowa(lub w inne miejsce ).

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-26T17:59:58+01:00
1.
Asia! I went, I went to a rock concert. That famous band, but I do not remember what it's called, unfortunately. Sorry! I know that we had to go on the tube with the cream. And then to the mall. Proud to able to see you but unfortunately not enough tickets. Zato go tomorrow for ice cream, such as like the chocolate. I'll be back around eleven o'clock.
Kasia.

tłumaczenie:
Asiu! Poszłam poszłam na koncert rockowy. To słynna kapela, tylko nie pamiętam jak się nazywa niestety. Przepraszam! Wiem że miałyśmy iść na rurki z kremem. A później do centrum handlowego. Mogłam CIę wziąść ale niestety nie starczyło biletów. Zato pójdziemy jutro na lody, takie jak lubisz, czekoladowe. Wrócę około jedenastej.

2.
listen. You have to go right. Then the left. Roundabout will gorge them all and then merge onto the third street. Go straight all the time and then sktęć right. KFC will be at the gas station.


tłumaczenie:
posłuchaj. Musisz pojechać w prawo. Później w lewo. Będzie rondo objedź je całe i następnie wjedź w trzecią uliczkę. Jedź cały czas prosto i następnie sktęć w prawo. Przy KFC bdzie stacja benzynowa.

daj naaj ;**