Odpowiedzi

2010-03-27T07:57:41+01:00
Czym się kierować, wybierając ślubny garnitur? ... Jerzy Turbasa: Przede wszystkim należy sugerować się porą, kiedy odbywa się uroczystość. .... kliknij aby ocenić. Zobacz najwyżej oceniane artykuły » ...
2010-03-27T08:00:28+01:00
Czym się kierować oceniając innych? Odpowiedź jest prosta. Na pewno nie ubraniem lub uczesaniem danej osoby. Najważniejsze jest serce i co się w nim ma. Równie ważny jest także dobrze rozwinięty język polski, czyli że zdania buduje się bez problemu. Człowieka można także osądzać za kulturę słowa, bo coraz więcej ludzi przeklina. Nigdy nie wolno oceniać ludzi po złym ubiorze! Zdarza się, że taka 'niemodna' osoba jest bardzo mądra. Podsumowując, to ludzi ocenia się po sercu. Nigdy nie wiesz jaki jest tak na prawdę.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T08:06:06+01:00
W dzisiejszym świecie ludzie oceniając człowieka kierują się przede wszystkim wyglądem,a więc oceniają człowieka powierzchownie.Również czujnie obserwują jego maniery oraz zachowanie.Rzadko kiedy ktoś zwraca uwagę na wnętrze tej osoby, jeżeli jest skromnie ubrana to znaczy,że jest biedna i nie warto się z nią zadawać.Z kolei jak osoba jest ładnie ubrana oraz jest bogata to z tą osoba należało by zawrzeć bliższą znajomość.Ale czy pomyśleliśmy,że nic z nam osoby bogatej materialnie,gdyż może to być osoba pozbawiona przyjacielskości,może się wywyższać.Nie oznacza to,że nie powinniśmy się kolegować z takimi osobami.Trzeba poprostu wiedzieć czy dana osoba zasługuje na naszą przyjazn,zaufanie.Czy jest to osoba uczuciowa,czy będziemy mogli na niej polegać i nie ważne jest to czy jest bogata czy biedna,ale ważne jest to,że zawsze z nami jest i zawsze można na niej polegać.Uważam,że wszyscy ludzie powinni być dostrzegani w takim samym świetle,aczkolwiek każdy człowiek ma prawo do życia i istnienia w dzisiejszym świecie tak często skomplikowanym jak i też pięknym.To jak świat nadal będzie funkcjonował zależy od nas wszystkich.

Mam nadzieje że pomogłam
Liczę na najlepsze;)