Odpowiedzi

2010-03-27T11:32:31+01:00
Wątek miłosny w przedwiosniu to głównie miłosc matki cezarego Jadwigi do syna.Mimo ze syn zaczał chodzic na mityngi wskazał komunistom ukryty skarb w domu (pieniądze ciezko zapracowane przez ojca) matke i tak go kochała . starała sie mu zapewnic jak najlepsze wychowanie.Mimo ze komunisci wprowadzili ogromną biede ta ryzykuj\ac zycie jezdziła nocą do miasteczka zydowskiego kupic mąkę by cezary mogł sie najesc.
wątek miłosny to rowniez miłosc cezarego Baryki do Laury Koscienieckiej oraz miłosc Karoliny Szarłatowiczówny do CezaregoBaryki oraz miłosc Wandy Okszynskiej do Cezarego.
Miłosc ta przynosi ogromną tragedię .Wanda otruła Karolinę z zazdrosci a Laura odrzuciła Cezarego po tym jak nakrył ich na zdradzie narzeczony Laury.Miłośc to takze wazdy wątek jezeli chodzi o takie postacie jak Jadwica Barykowa i Szymon Gajowiec byli oni w sobie zakochani w młodosci jednak nalezeli do innych grup społecznych a mezalians w tamtych czasach był naprawde zle przyjmowany.Przedwiosnie to utwór w którym pełno jest wątkow miłosci nie konieczniej tej szczęsliwej z pięknym zakonczeniem .Główny wątek utworu to przyszłe losy panstwa polskiego.
proszę;*
16 2 16