Opisz w 10 zdaniach swoją ulubioną porę roku .
Wybrałam lato .
2.Napisz opowiadanie , które można zakończyć słowami ;

Życie jest piękne , a świat ciekawy

Jeśli chodzi o 2 to proszę , żebyście nakierowali mnie jakoś . jak napisać , takie jakby streszczenie .
Proszę o pomoc

3

Odpowiedzi

2010-03-27T11:52:43+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato. Najbardziej lubię tą porę roku, ponieważ są wakacje. Można się spotykać z przyjaciółmi oraz chodzić z rodziną na długie spacery. Kiedy jest ciepło idziemy nad jezioro lub na basen. W wakacje zawsze jedziemy do babci i dziadka lub w jakieś ekscytujące miejsca. Lato to taka piękna pora roku pszczoły zapylają kwiatki na łąkach jest pełno maków i można chodzić do lasu na jagody. Zawsze wtedy z kuzynami chodzimy do sadu i zrywamy owoce na kompot dla babuni.

Tyle co mogłam wymyślić...
29 4 29
  • Użytkownik Zadane
2010-03-27T11:52:48+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato. Jest to moja ulubiona pora roku, ponieważ uwielbiam pluskać się w morzu i opalać się. Jest to też czas odpoczynku, po wyczerpujących miesiącach szkolnej nauki. Kiedy jest lato, świeci słońce i jest przepikna pogoda aby wyrać się na wycieczkę rowerową...
16 4 16
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T11:52:56+01:00
1 . Moją ulubiona porą roku jest lato , ponieważ jest wtedy ciepło i słonecznie . Można wychodzić na dwór , cieszyć się świeżym powietrzem , bawić się z koleżankami a także pójść na miasto ze znajomymi . Jak ktoś lubi wyjeżdżać może wybrać się nad morze lub w góry . Według mnie lepiej jest pojechać na północ polski , ponieważ zwykle tam jest ciepło i można cieszyć się wspaniałym Bałtykiem . Można także wyjechać za granicę . Jednym słowem mówiąc można wyjechać ' wszędzie ' . Lato jest moją ulubiona porą roku , ale to nie znaczy , że innych pór roku nie lubię . Po prostu ta najbardziej przypadła mi do gustu . Bardzo lubię wtedy wychodzić na pobliską łąkę i cieszyć się świeżym powietrzem . Zwykle w ten okres czasu jest dużo kwiatów , dlatego też często je zrywam i robię przeróżne bukiety .


2. Możesz napisać , że w poprzednie wakacje wybrałaś się nad morze i tam spotkałaś bardzo wiernych Ci przyjaciół , których nie zapomnisz do końca życia . I to właśnie z nimi wybrałaś się pewnego dnia na wycieczkę rowerową do lasu . Podziwialiście przepiękne kwiaty , owoce i przede wszystkim drzewa . bardzo zachwyciło Cię to i uświadomiłaś sobie , że 'życie jest piękne , gdy ma się przyjaciół , a świat jest ciekawy kiedy można go odkrywać z najbliższymi ' .
30 3 30