Zadanie 1:
Przeproś kolegę lub koleżankę (temat wybierzcie sami)
zadanie 2:
Poproś koleżankę lub kolegę aby pomógł ci zaopiekować się kotkiem, któtego znalazłeś wczoraj...
zadanie 3:
Zachęcam i zniechęcam(temat se wybierzcie sami)
Współczuję i żałuję (temat se wybierzcie sami)
Wątpię, odmawiam


Proszę o pomoc
...

Nie trzeba wszystkich razem ale wolałabym razem

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-27T12:01:52+01:00
1. Julia (możesz wpisać imie swojej koleżanki), przepraszam Cię za moje wczorajsze zachowanie. Zachowałam się gorzej niż dziecko. Czy bedziesz w stanie mi wybaczyć?
2010-03-27T12:04:37+01:00
1.
Droga Kasiu chcialabym cie przeprosic za wczorajsza kłótnie.


2.


Meteusz czy mogłbyś mi pomuc zaopiekowac sie moim kotkiem?
2010-03-27T12:42:32+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Zadanie 1
Aniu! Bardzo Cię przepraszam za naszą wczorajszą kłótnię. Miałaś rację, że nie wolno wpuszczać zwierząt do sklepu. Następnym razem postaram się nie wybuchać i nie robić niczego pochopnie.

Zadanie 2
Kasiu,wiem, że bardzo dobrze znasz się na zwierzętach. Czy mogłabyś mi pomóc zaopiekować się kotem, którego wczoraj znalazłam? Jest mały i słodki, ale dużo z nim kłopotów, a mnie samej trudno jest go uspokoić.

Zadanie 3
* Zachęcam:Marto! Zachęcam Cię do przeczytania książki pt. " Quo vadis" . Jest to bardzo ciekawa książka. Opowiada o losach chrześcijan oraz życia za czasów panowania Nerona.
*Współczuję: bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej babci. Była na prawdę fantastyczną kobietą i teraz pewnie jest trochę pusto w twoim życiu. Postaram się wesprzeć Ciebie jak najlepiej potrafię.
*Odmawiam: Nie,dziękuję.Nie palę papierosów, ponieważ szkodzą one na zdrowie. Ty rób co chcesz,możesz decydować o własnym życiu tak jak i ja.

Pozdrawiam i proszę o najlepszą ;)