1. Uczestniczysz w zajęciach w szkole w j.angielskiego w Cambridge.Wczoraj na terenie szkoły zgubiłaś swoja ulubiona książkę.Napisz ogłoszenie do umieszczenia na szkolnej tablicy ogłoszeń w którym podasz :
-co zgubiłaś
-jedna charakterystyczna cechę książki
-dlaczego jest ona dla ciebie ważna
- jak się można z tobą skontaktować
2.Przetłumacz tekst z polskiego na angielski
Na obrazku widać dwie przyjaciółki które są uśmiechnięte i spacerują po mieście . dziewczyna z lewej strony ma na sobie sukienkę i bluzkę z krótkim rękawem i ma długie ciemne włosy natomiast dziewczyna po prawej stronie ma na sobie długie jasne spodnie i bluzkę na ramiączka i ma krótkie ciemne włosy

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T14:34:03+01:00
1. Najpierw napiszę Ci tekst po polsku:

Uwaga!
Zgubiłem książkę na terenie szkoły. Książka ma brązową okładkę. Książka jest dla mnie ważna, bo dostałem ją w prezencie od dziewczyny. Można się ze mną skontaktować pod numerem telefonu: 006456654.

A teraz po Angielsku:

Note!
I lost my book on the school premises. The book has a brown cover. The book is important for me because I got it as a gift from the girl. You can contact me by phone 006456654.


2. On the picture you can see two friends who are smiling and walking around the city. girl on the left is wearing a dress and a blouse with short sleeves and has long dark hair and the girl on the right side is wearing long pants and light shirt with no sleeves and has short dark hairProszę ;))
2 2 2