Odpowiedzi

2010-03-27T14:07:54+01:00
Mój kolega, którego chcę opisać nazywa się........... Tak jak i ja chodzi do ..... klasy. Bardzo go lubię.
( imię) jest wysokim brunetem o niebieskich oczach i nie wielkim nosie. Jego usta mają czerwony kolor. Ma śniadą twarz. (imię) na codzien ubiera się schludnie, ale dosyć ładnie. NA różne uroczystości oraz święta zawsze zakłada garnitur. W tedy wygląda bardzo elegancko. Najbardzie lubię w nim jego poczucie humoru. Mogę zawsze na niego liczyć, ponieważ on zawsze mi pomaga.
( imię) jest prawdziwym przyjacielem. Myślę, że każy człowiek chciałby mieć takiego kolgę, który potrafi pomóc w każdej sytuacji.
15 4 15
2010-03-27T14:15:50+01:00
Moja koleżanka Daria jest bardzo miłą, sympatyczną i grzeczną dziewczyną.
Zawsze wiem, że w czasach słabości mogę na nią liczyć. Jest bardzo koleżeńska i każdemu pomoże wtedy kiedy potrzebuje pomocy. Najczęściej ubiera się swobodnie, ale w ważne dni nosi odświętne ubranie. Ma długie blond włosy, które zachwycają wszystkich kto ją widzi. Zawsze jest uśmiechnięta. Cieszy się życiem i stara się wyciągnąć z niego jak najwięcej. Bardzo lubię spędzać z nią czas. Zawsze wtedy jest dużo śmiechu. Ma ona dużo przyjaciół, ponieważ jest ona przykładem dobrej przyjaciółki, dobrego człowieka.
Myślę, że właśnie takich ludzi powinno być na świecie najwięcej.
18 4 18