Odpowiedzi

2010-03-27T14:41:09+01:00
Tematem poruszanym bardzo często ostatnimi czasy jest smierć Króla Popu - Michaela Jacksona. Plotkarskie portale internetowe aż pękają w szwach od informacji w nich zawartych. 'Michael Jackson jednak żyje?' ; 'Rodzina Michaela chce unieważnienia testamentu' czy 'Dzieci Michaela będą zapisane do normalnej szkoły?' to tylko kilka z wielu rzekomo potwierdzonych informacji, które każda osoba może przeczytać. Problem polega na tym, że ludzie nie do końca potrafią odróżnić chęć pogoni za sensacją od faktów. W mediach są oczywiście zamieszczane potwierdzone informacje na ten temat jak na przykład data pogrzebu, pożegnania dla fanów lub figury woskowej w muzeum Maddame Teussaud's, lecz jest ich zdecydowanie mniej niż internetowych 'rewelacji'. Kto wie, może dowiemy się jeszcze czegoś wstrząsającego o zmarłym przed dziewięcioma miesiącami piosenkarzu, tancerzu, filantropie jakim był Michael Jackson. Czas pokaże czy ludzie mają zamiar dalej roztrząsać tę tragedię...


____
Starałam sie, żeby było dość obiektywnie jak to na notatkę przystało, ale nie wiem jak wg Ciebie wyszło. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T14:52:37+01:00
Trzęsienie ziemi na Haiti.

Całe to wydarzenie wstrząsnęło całym światem. Media donosiły, iż miało ono siłę nawet 7,3 skali Richtera, więc bardzo wiele! Podczas tego strasznego wydarzenia zginęło bardzo wiele osób. Dużo ludzi było uwięzionych pod gruzami zawalonych domów, hoteli, czy innych budowli. Akcja ratownicza przybyła z całego świata. Polacy, Amerykanie, Włosi, Brytyjczycy, Wenezuela, Francja, dosłownie cały świat zebrał się ze sobą, by pomóc biednym Haitańczykom.