Odpowiedzi

2010-03-27T15:23:35+01:00
Mojim autorytetem jest moja kochana Mama.Kocham ją całym sercem z wielu powodów,choćby tylko dlatego ,że dzięki niej jestem i poznałam w życiu wszytsko co najlepsze.Ona mnie w bólach urodziła.Z nią przeżywałam pierwsze ważne chwile.Pierwze kroki.Pierwsze słowa-Mama,mamuśia.
Dzięki niej jeste kim jestem.On uczyła mnie pisać i czytać.spędzała swój wolny czas ze mną.Ona mnie kocha.Ja kocham ją.Nawet teraz,gdy już jeste 'duża' moge na nią liczyć.Zawze pomorze.Zawsze jest ze mną.Z jej posatci emanuje magiczna trosk i miłość.
1 5 1
2010-03-27T15:28:20+01:00
Moim największym autorytetem jest moja mama. Jest ona osobą bardzo sympatyczną i wesołą . Pracuje na pełnych obrotach. Zajmuje się domem, a na dodatek spełnia się w pracy . Ma czas na wszystko (tak mi się przynajmniej zdaje) . Pierze, prasuje, zmywa podłogi , a na dodatek daje mi tyle miłości i zrozumienia. Zawsze mogę do niej pójść gdy mam jakiś problem, bo ona mnie wysłucha i pocieszy. Uśmiech zawsze gości na jej twarzy . Moja mama jest dla mnie bardzo ważna i bardzo ją kocham , choć rzadko jej to mówię.

:)
1 5 1