Odpowiedzi

2010-03-27T15:13:32+01:00
Według mnie na Oscara zasługuje film pt. "Autor Widmo" wyreżyserowany przez Romana Polańskiego. Ta historia jest bardzo realistyczna, włożono w nią wiele pracy. Grają w nim takie sławy jak Ewan McGregor czy Pierce Brosnan, którzy znani są na całym świecie.
Z wywiadów z ludźmi pracującymi nad filmem można wywnioskować, że zarówno reżyser, aktorzy, montarzyści, scenarzyści i wiele innych ludzi wykonali porządną pracę i włożyli w nią całe serce i duszę. Nad filmem pracowali sami profesjonaliści i perfekcjoniści. Bez ich wkładu i trudu film nie byłby tak świetny, jaki jest obecnie. Widzów zachwyca również fabuła filmu, która jest jednocześnie bardzo zawiła [znajduje się w niej wiele wątków], ale również zrozumiała dla większości oglądających go ludzi.
Język użyty w filmie jest przejrzysty i łatwy do zrozumienia dla ludzi znających angielski, a polskie tłumaczenie [napisy lub lektor] są -według specjalistów- zadowalające i nie pomijają żadnych dialogów lub innych ważnych dla ogólnego wyglądu filmu.
Poza tym krytycy filmowi wydają przychylne dla filmu recenzje, a najważniejsi odbiorcy, czyli widzowie są oczarowani.
Myślę, że tyle argumentów wystarczy, aby poprzeć moją opinię co do nominacji tego filmu do Oscara, a jeśli jest ich za mało, to każdy po obejrzeniu tego cudownego filmu będzie mógł wypowiedzieć się na ten temat w swoim imieniu u wyrazić prywatną opinię i ustosunkowanie się do recenzji czy mojej oceny.