Napisz informacje o dwóch wybranych piosenkarzach lub piosenkarkach. Zapisz je w formie pamiętnika.Ma być zapisane 4-10 stron.

Ta praca zależny od mojej końcowej oceny wiec bardzo proszę napiszcie mi ją ale informacje mają być prawdziwe oraz nie skopiowane z internetu.Inaczej będzie spam:) Pani powiedziała ze możne być około 4 opisanych piosenkarzy lub piosenkarek albo tez aktorów. Tu macie podanych których chcę : Justin Bieber, Selena Gomez, Miley Cyrus i jeszcze jednego sobie wybierzcie i opiszcie tak jak podałam na początku
BARDZO PROSZĘ
i z góry DZIĘKUJE
Jak bedzie dobrze daje naj.....!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-27T16:50:19+01:00
Poznałam dzis dziewczyne jest wielka gwiazdą spiewa w zespole Paramore i nzywa się hayley williams. Urodziła się 27 grudnia 1988 roku w stanie misisipi.ale potem przeprowadziła sie do tennesse tam załozyła zespól powstał on 2004 roku .hayley ma naprawde niezwkły głos,strasznie ją polubiłam.najbardziej podoba mi się piosenka ignorance.hayley pokazuje w niej jaki mocny ma głos.a jesli chodzi o zespół skada się z 5 osó m.in.Hayley
boskich braco forro (jest ich dwóch),teylora i jeremego. znam ja od kilku dzni a znam już wiekszos jej piosenek.ona jest naprawde bardzo dobra.!
Druga swietna osoba jest avril lavinge usłyszalam jej piosenke w szkole przez przypadek któs puszczał jej piosenke jak się ozniej dowiedziałam to była właśnie avril .jej najnowsz piosenka to alice to bajki pod tyt€łem alicja w krajnie czarów> ale moją ulubiona jest girlfred.napawde dobra piosenka .mam nadzieje że poznam jeszcze wiele tyle wspaniałych piosenkaek.
1 5 1