Odpowiedzi

2010-03-27T17:08:52+01:00
Skoro nie możesz wymyśleć nazw bohaterów, a ma to być mit może posłuż się nazwami bogów np. posejdon, hades, demeter, persefona,
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T17:13:51+01:00
Na początku ziemię przesłaniała ciemność. Nie było wiadome jakie istoty ją zamieszkują.
Nagle z ciemności wyłoniło się światło niesione przez istotę zwaną nomadą lub wampirem Alice ukazując ziemię martwą i nagą. Za Alice wyłonili się inni nomadowie. Ludzie ze zdziwieniem zaczęli się przyglądać temu zjawisku. Alice przekazała światło Joahinowi aby zawiesił je na niebie i strzegł go.
Gdy ziemię rozjaśniło światło ludzie zobaczyli w całej okazałości ziemię i wampiry. Stojąca po prawej stronie Alice Malice pochyliła się nad ziemią i zaczęła śpiewać, z każdym kolejnym słowem pieśni ziemia stawała się coraz bardziej zielona i piękna. Porastająca ją roślinność była prawdziwą ucztą dla oka.Oglądający to ludzie oniemieli z wrażenia. Ziemia była zielona lecz nie było na niej zwierząt, nie płynął żaden strumień, brakowało wody. Kaj podszedł do wielkiego dęby i uronił pod nim trzy łzy dając początek trzem wielkim rzeką: Rose, Bels i Nesi zapewniając dostatek wody. Z otchłani wyłonili się ostatni Laurus i Hermes prowadząc zwierzęta na ziemię.
Ziemia tętniła życiem , ale ludzi było niewielu zaledwie jeden mężczyzna i pięć kobiet, nomadów było więcej. Alice ujrzawszy po raz pierwszy człowieka o imieniu Jasper pokochała go z wzajemnością z jego strony. Powstało jeszcze kilka takich par dając początek wielu nowym istnieniom na ziemi.
Potomstwo rozprzestrzeniło się po ziemi zaludniając ją. Żyli długo i szczęśliwie, niczego im nie brakowało dzięki nomadą.
1 5 1
  • xxx2
  • Początkujący
2010-03-27T17:15:59+01:00
(twój tytuł)


Na początku świata była tylko jedna , latająca po całym wszechświecie planeta "twoja nazwa"
pewnego roku uderzyła ona w słońce z taką prędkością , że
rozłamała je na miliony kawałków i tylko jeden nie zgasł .
Z reszty uformowały sie planety , satelitiy (ksiezce) w tym
Ziemia.....