1. Przebywasz na urlopie w Nowym Jorku. Napisz pocztówkę do przyjaciela:
- gdzie jesteś
- gdzie się zatrzymałaś/eś
- wymień co ciekawego zwiedzasz
- napisz jaki mam prezent dla tej osoby
2. Planujesz urządzić imprezę sylwestrową. Napisz zaproszenie:
- napisz jaką imprezę organizujesz
- napisz gdzie się odbędzie
- zachęć do przyprowadzenia jednej osoby
- podaj dwie atrakcje wieczoru
3. Zgubiłaś/eś ważny dla siebie przedmiot. Napisz ogłoszenie
- napisz co zgubiłaś/eś
- wymień dwie cechy wyglądu tej rzeczy
- wyjaśnij dlaczego ten przedmiot jest dla Ciebie ważny
- podaj swój kontakt

2

Odpowiedzi

2010-03-27T17:41:34+01:00
Hi Michael.
I'm in New York. I stopped at the Time Hotel in the heart of Manhattan.
Yesterday I visited the Museum of Natural History Central Park, City Music Hall. Tomorrow we visit the World Trade Center even Battery Park Cathedral of St.. Patrick's Brooklyn Bridge. You shall bring surprise


Invite
You are cordially invited to the party's New Year's. It will be held on December 31 2011 at a restaurant on the street Domanski. Welcome the accompanying person. Provided gifts for couples. Attractions of the evening performance of the team will be boys, and fireworks show
1 5 1
2010-03-27T17:52:25+01:00
Cześć Marek !!!
Jestem w Nowym Jorku i zatrzymałem się w Los Angeles. Jest naprawdę super. Dużo zwiedzałem. Nie myśl tylko, że o tobie zapomniałem. Mam do ciebie tą kamerę internetową, właśnie tej marki, której szukałeś przez tyle czasu.

ZAPROSZENIE !!!
Mam zaszczyt zaprosić moich kolegów z klasy na imprezę sylwestrową, która odbędzie się 14.04.2010 roku o godzinie 19.00. Zachęcam przyprowadzić ze sobą osobę towarzyszącą. Atrakcjami wieczoru będą: koreczki z serem i szynką oraz drinki bananowe. Bardzo zachęcam wszystkich na przybycie.
Witek

OGŁOSZENIE !!!
W dniu 1 maja bieżącego roku w godzinach popołudniowych na Osiedlu Tysiąclecia zaginęła duża, czarna, skórzana teczka z bardzo ważnymi dokumentami w środku. Jest to dla mnie bardzo ważne, ale niestety nie mogę państwu powiedzieć dlaczego. Teczka jest na szyfr, który znajduje się na przodzie teczki. Uczciwego znalazcę proszę o pilne powiadomienie pod numer 123456789.

PRZEWIDZIANA JEST BARDZO WYSOKA NAGRODA ZA ODNALEZIENIE !!!