Opisz w 5-6 zdaniach działania człowieka, które, twoim zdaniem spowodowały największe przekształcenia krajobrazu w twojej okolicy.

Można przesłać na e-mail: [email protected]

2

Odpowiedzi

2010-03-27T18:15:45+01:00
Największe przekształcenie kraj. w mojej okolicy spowodowało to zże zostały po wycinane drzewa.Po drugie tam gdzie były strózki lesne powstaja drogi przez ktore beda przejezdzac tiry itp.
Na to dxziałanie człowieka wpływa rowniez wyrzucanie smieci urzywanie dezodorantów lub jak powstaje firma ktora wydziela duzo dymu z kominów.
139 4 139
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T18:18:33+01:00
Człowiek w mojej okolicy dokonał wielu zmian. Przede wszystkim zmienia piękny krajobraz naturalny w ten sztuczny, pozbawiony naturalnego piękna. Najlepszym tego przykładem jest ciągłe budowanie różnych domów, sklepów i fabryk. To wiąże się z zanieczyszczeniami powietrza w mojej okolicy. Kolejny przykład to stawy rybne zamiast naturalnych, różne drogi asfaltowe bądź inne nieekologiczne. Następnie, zaśmiecanie środowiska przez wyrzucanie plastikowych toreb, które najtrudniej rozkładają się, bądź innych śmieci. Wylewanie ścieków do rzek, zanieczyszczanie spalinami samochodowymi. Przykrą sprawą jest także wycinanie bądź wypalanie lasów, które są dawcami tlenu oraz pięknego, czystego krajobrazu.

Mam nadzieję, że pomogłam ;)
98 2 98