Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T18:58:06+01:00
droga przyjaciółko

w na poczotku mojego listu chciała bym cie serdecznie pozdrowic oraz twoja rodzine szczegolnie brata kamila . Piszac ten list zastaniawiam sie kiedy znow mnie odwiedzisz . piszę do ciebie ponieważ ostnio skonczyly mi sie smsy i nie mam jak ci odpowiedziec na twoje pytanie ja w wolnym czasie chodze z kolezankami do sklepów albo pomagam mamie robić obiad jesli jest taka konieczność , gdy nie mam co robić również pisze pamietnik bo jak do mnie droga anetko przyjedziesz to chce ci pokazać jak spendzałem czas.U nas jest wszystko dobrze czasmi leże na łozku i wspominam nasz wspolne wakacje jak z tobą było fajnie i z myslą to bardzo za tobą teskne Dlatego po otrzymaniu tego listu napisz mi kiedy byś mogła do mnie przyjechać by powtórzyć to co było i dziękuje ze o mnie pamietasz czekam na odpowiedz i szybkie odwiedziny.
Patrycja
11 4 11
2010-03-27T19:08:58+01:00
Kalisz , 14. 02. 2009r.

Cześć Karolina!

Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.
W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego. Bardzo lubię tam spedzać wolny czas od szkoły, gdyż jest tam wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.W zimie można pojeździć na nartach, a latem chodzić na długie spacery po górach. Ja już pierwsze kroki na nartach mam za sobą, bo w poprzednich latach też ferie spedzałam w górach, więc mysle że w tym roku naucze sie czegoś nowego i może w końcu zjade z wyższego szyczytu. Na te ferie po raz pierwszy jedzie mój dwuletni brat, jestem ciekawa jak zareaguje na widok gór. Na pewno będziemy jeździć na sankach i dobrze się bawić.
Drugi tydzień ferii spędze w domu, sądze że śnieg jeszcze bedzie, razem z siostrą i bratem ulepimy bałwana. Jeśli pogoda nam dopisze, to namówimy tatę na kulig. Myślę, że te ferie będą bardzo udane, szybko przeminą i trzeba będzie pomyśleć o powrocie do szkoły.
Ciekawa jestem jakie ty masz plany na spędzenie wolnego czasu? Napisz mi koniecznie. Czekam na twój list.
9 4 9