Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T19:05:29+01:00
.............. 37 II 2010r.

Kochany Przyjacielu!

Kochany Przyjacielu, piszę do Ciebie list o spotkaniu z Panem Najwyższym - Bogiem.
Każdy, ja, ty, nasz nauczyciel od religii kiedyś przed nim stanie. Nawet naj większy grzesznik. Stanie przed nim i będzie sądzony. Pan Bóg jest miłosierny przebacza nam wszystkie grzechy, pamiętasz jak Pan Jezuz wisiał na krzyżu to co powiedział do niego złoczyńca?
Odpowiedź PAna Jezusa był prawdziwym świadectwem miłości.
Więc ni bój się stanąć przed sądem Miłosiernego, on wszystko przebacza.

.......................
1 1 1
2010-03-27T19:21:57+01:00
-------------------------------------> (np.) Bydgoszcz,dn.27.03.2010
Drogi Maćku! (np./ty daj jakie chcesz/)

>Na początku mego listu chciałabym Ci przedstawić powód napisania mego listu do Ciebie. Piszę do Ciebie ponieważ, chciałabym Ci powiedzieć,żebyś już się przygotowywał pomał na spotkanie z Bogiem.
>>Jak wiesz Maćku nie bez powodu pisze ten list. Dopiero nie dawni uświadomiłam sobie jak ważne jest przygotowanie się na przyjście Boga. Przemyślałam sobie to wszystko i wiem, że najlepiej przygotować się za wczasu, bo potem w każdej chwili może być już za późno. Tak więc najlepiej spowiadać się co miesiąc, modlitwa poranna i wieczorna, dodatkowe nabożeństwa: majówki, czerwcówki, drogi krzyżowe, różańce, gorzkie żale -wszystko dla Boga się liczy, każde westchnienie w jego stronę, każde ofiarowanie się mu w modlitwie. Maćku nasza wieczność leży w naszych rękach, czy poświęcimy się Bogu. !
>>> Przemyśl to wszystko, co Ci napisałam. Ja zaczynam od dziś modlić się najszczerzej jak potrafię, oddać Bogu całym sercem. Ty też zacznij, przemyśl to, bo nigdy nie widomo kiedy będzie to spotkanie ostateczne.

Pozdrawiam,
Twoja koleżanka Ammy :)


Proszę! Jestem młodą poetką więc myślę że nieźlę pomogłam.
4 4 4