Odpowiedzi

2010-03-27T19:44:02+01:00
Szanowny Panie prezydencie.

Pisze ten list do pana, gdyż chce opisać panu moją szkole i klasę.
Moja szkoła zanjduje się w pewnej małej wiosce. Nie ma tam żadnego wyspecjalizowanego sprzętu, ani Geniuszy, lecz bardzo kocham moja klasę i szkołę. Klasa jest naprawde świetna, ponieważ mam w niej dużo koleżanek i kolegów, bardzo mnie tam lubią i uważają mnie za fajna osóbkę. Myślę że Przekonałąm trochę pana do mojej szkoły i klasy.

Z poważaniem ....
1 5 1
2010-03-27T20:08:38+01:00
Szanowny Panie Prezydencie!

Witam, nazywam się Aleksandra Sokół i uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr.4 w Pszczynie. Moja szkoła jest szkołą naprawdę świetną. Niestety, jestem w klasie 6 i niedługo idę do Gimnazjum. Szkoła jest ładna, zadbana. Sale odnowione - wszystko tak, jak ma byc.
Moja klasa liczy 27 osób. Jesteśmy bardzo zgrana klasą. Zawsze potrafimy sobie pomóc. Na testach kompetencji zajmujemy pierwsze lub drugie miejsce. Nauczyciele chwalą nas, że dobrze się uczymy, nie sprawiamy trudonści edukacyjnych.
Z poważaniem,
uczennica SP4 w Pszczynie.
2010-03-27T20:50:09+01:00
Bęczarka, 28.03.10r.
Drogi Panie Prezydencie!
Piszę do Pana w bardzo ważnej sprawie. Mieszkam w małej wiosce o nazwie Bęczarka. Znajduje się w niej mała szkoła Podstawowa. Bardzo dużo już jest odremontowane, ale jeszcze w złym stanie jest sala gimnastyczna i ubikacje.
Prosiłabym przede wszystkim o fundusze na ten cel, ale jeszcze chodzi o to, że szkoła nie ma boiska. Dzieci nie mają gdzie grać w siatkówkę, w piłkę nożną. Po za tym jest jeszcze coś. W mojej wiosce nie ma gimnazjum. Musze dojeżdżać do Jawornika. Jest to bardzo niewygodne. Proszę aby w najbliższym czasie się tym zainteresować i rozpocząć budowę.
Mam nadzieję, że Pan odpowie i że to będzie dobra informacja. Z poważaniem:
Justyna Maciejczyk