Czy myslisz że życie bez pasji i namietności jst nieciekawe i monotonne?Uzasadnij wypowiedz(na minimum. 1 strony w zeszycie)dodam że jestem w 5 lk. jest to na podstawie frogmentu ksiązki "NIE KOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA" -NAMIĘTNOŚĆ CZYTANIA- Michael Ende

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T20:33:12+01:00
"Moim zdaniem, życie bez pasji i namiętności jest monotonne, gdyż każdy człowiek powinien mieć pasję, która odzwierciedli mu sens życia oraz oświetli drogę do życiowego celu. Każdy z nas powinien mieć coś do czego będzie chciał dążyć mimo wszystko i starać się aby zdobyć swój cel. Pasja pomaga ludziom zatracić się i zobaczyć, że jeśli robią coś, co kochają, ich życie będzie lepsze i piękniejsze. Zaś namiętność, czyli po prostu przeżywanie silnych emocji - zarówno negatywnych jak pozytywnych - dodaje życiu kolorów. Obydwie te rzeczy są ludziom potrzebne, aby odkryli, że każdy z nich jest inny - każdy ma inną pasję, lecz każdy jej potrzebuje, tak samo jak namiętności. Są to rzeczy, które odczuwamy. A każde uczucie ma wpływ na nasze życie - mniejszy lub większy. Dlatego sądzę, że życie bez pasji i namiętności jest bez sensu. Ponieważ gdy chcemy owy sens w życiu odnaleźć - potrzebne nam są właśnie te dwie rzeczy."

Nie wiem, czy będzie na jedną stronę, mam nadzieję, że tak. Jak nawiążesz coś z książką to będzie jeszcze lepiej ^^ Oby Ci się to przydało. Pozdrawiam!
21 4 21