Mam do was ogromnom prozbę muj hart ma szczegulny charakter.nawet z błachego powodu denerwuje się chyłkiem znika i chowa pod łurzkiem lichy z niego obronca chyżo ucieka niechętnie prubuje chronić pana.chce tylko chasać po trawnikach chociarz ponoc jest psem mysliwskim. do karzdego wyrazu podajcie mi bezbłędnie i wypiszcie zasady do 1 wyrazu i z wymianom do czego sie wymienia na ó-o ale licze na was plis napiszcie mi to musze dostac jakoms ocene z polaja i tak mi cięrzko idzie plis plis licze na was :)

2

Odpowiedzi

2010-03-27T21:05:29+01:00
Mój chart ma szczególny charakter. Nawet z błahego powodu denerwuje się, chyłkiem znika i chowa pod łóżkiem. Lichy z niego obrońca chyżo ucieka niechętnie próbuje bronić pana. chce tylko hasać po trawnikach chociaż ponoć jest psem myśliwskim.
mój bo moje
łóżko bo łoże
szczególny, próbuje bez zasady
2010-03-27T21:11:58+01:00
Nie dziwię się, że ci ciężko idzie. Musisz od czasu do czasu do słownika zajrzeć.

Tak to powinno wyglądać:

Mam do Was ogromną prośbę. Mój hart ma szczególny charakter. Nawet z błachego powodu denerwuje się, chyłkiem znika i chowa pod łóżkiem. Lichy z niego obrońca. Chyżo ucieka, niechętnie próbóje bronić pana. Chce tylko hasać po trawnikach, chociaż jest psem myśliwskim.
Do każdego wyrazu podajcie mi bezbłędny i wypiszcie zasady do jednego(do czego się wymienia, ó na o itp.).
Liczę na Was :)

Przykład:
hyżo - przed "y" i "i" stawiamy "h"
mój bo moje