Odpowiedzi

2009-10-30T16:52:39+01:00
Była sobota, pani w szkole zapowiedziała na nią imprezę. Na tą wiadomość bardzo się ucieszyłam, miałam ochotę się rozerwać.
Impreza miała sią odbyć o godzinie 12.00 w poudnie. wstałam za późno, bo nikt mnie nie obudził! Byłam na wszystko zła, uznałam, że nie zdążę się umalować. Założyłam krótką spudniczkę, bluzkę na ramiączka i dużo bransoletek ; wydawało mi się, że całkiem nieźle wyglądam. Pociągnąłam usta błyszczykiem założyłam kurtkę i wyszłam z domu. Ku mojemu zdziwieni na dworze padał deszcz, a więc założyłam karur i pobiegłam do szkoły. Koleżanki czekały na mnie pod drzwiami. Gdgy mnie zobaczyły szczęki im opadły; wyglądałam super ;]. Zdjęłam kurtkę i powiegłam (tutaj wpisz miejsce w szkole gdzie odbywa się impreza) ... .
Po piętnastu minutach byłam barddzo zmęczona, ale przysięgłam sobie, że będę tańczyć do upadłego. Pobiegłam do klasy się napić, usiadłam na krześle i trrrrrr ; w moich rajstopach pękło oszko. Zawołałam przyjaciółki i myślałyśmy co ze mną zrobić. ... ( wpisz imię jednej koleżanki) miała zapasowe rajstopy i mi pożyczyła, niezbyt chętnie, bo bała się, że jej też pujdzie oczko. Te niebieskie rajstopy niezbyt bardzo pasowały do mojej czerwonej spudniczki, ale co miałem zrobić, założyłam je na siebie i teńczyłam dalej. Nad ( wpiszę np. aulę bo nie wiem gdzie się u was odbywają dyskoteki) aulą unosił się dym, ale nie że coś płonąło. Aula była wypełniona po brzegi i było mało miejsca do tańczenia, ale sterałam się być w centrum, żeby wszyscy mnie wiedzieli. Najwięcej tańczyłam z moją przyjaciółką ... ( imię przyjaciółki ). ( w tym miejscy możesz napisać coś o swoim chłopaku albo o chłopaku z którym często tańczysz na dyskotekach szkolnych)
Tą imprezę uwarzam za najfajniejszą, bo nigdy tak bardzo się nie zmęczyłam. Nie miałam też takiego przypadku z rajstopami, ale wszystko jeszcze przede mną. Czekam ta kolejną tak udana dyskotekę jak ta .
5 4 5