Odpowiedzi

2010-03-28T10:05:27+02:00
Łódź, 28. II. 2010r.


Kochana Alu!

Kochana Alu, piszę do Ciebie list by opowiedźieć Ci o mojej nowej szkole i nauczycielach.
Chodzę do 2d gimnazjum, a moja klasa składa się z 19 osób. Mam już wiele koleżanek, ale żadna nie jest tak fajna jak Ty. Mój nauczyciel od Hiszpańskiego do jakiś stary gargulec, a krzywy.
Cały czas jest na kogoś zły, na jego lekcjach wogule nie można rozmawiać, za byle co wstawia pały. Na szczęście technikę mamy z bardzo zabawną panią, cały czas opowiada kawały.
Bardzo podoba mi się moja szkoła, lecz Twoja jest lepsza. Ślę pozdrowienia i całuski.

OLA
2 4 2
2010-03-28T10:05:48+02:00
Kochana Zofio , 26.03.10r
piszę do Ciebie ponieważ strasznie się za Tobą stęskniłam.! ;) i mam nadzieję że zobaczymy się na tej wspólnej kolonii do Egiptu. już nie mogę się doczekać. na pewno poznamy tam swoją wielką miłość.! ;)) będzie cudownie , zobaczysz. ;) zadzwonię do Ciebie aby potwierdzić nasz wspólny wyjazd. ;D

Buziaki. ;* Eugenia.
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T10:23:31+02:00
Droga Agnieszko!
Nie wyobrażasz sobie,ile radości sprawił mi Twój list,a to,że napisałaś do mnie tak szybko,zmobilizowało mnie do uczynienia tego samego gestu w Twoją stronę.
Cieszę się,że wszystko ułożyło Ci się tak dobrze w nowej szkole.
Nie przejmuj się zbytnio koleżankami,które Cię nie rozumieją,z pewnością z biegiem czasu zaakceptują Cię na dobre.To że wciągnęły Cię już do kółka teatralnego,przemawia na ich korzyść.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,że na razie tęsknisz za tym wszystkim,co tu przeżyłaś.Pomyśl jednak o plusach zmiany Waszego miejsca zamieszkania,o którym mi wspominasz w liście.Lepsza praca Twoich Rodziców,duże mieszkanie,w którym masz własny pokój itp.Poza tym Wrocław jest większym i piękniejszym miastem,Cieszę się ogromnie z Twego pomysłu,by przesłać mi widokówki z najbardziej ciekawych miejsc z tego miasta.Ja też przygotowuję dla Ciebie pewną niespodziankę.
U nas w szkole po staremu,jedynie zmieniła się nam nauczycielka od Polskiego,ale to może i dobrze.
Agnieszko dziękuję Ci serdeczne za zaproszenie na weekend majowy do Wrocławia.Chętnie z niego skorzystam.Myślę,że i Ty nie odmówisz mi przyjemności wspólnych wakacji w naszym domu.Szerzej omówimy to w późniejszym czasie.
Całuję Cię serdecznie.
Twoja przyjaciółka Monika:)
2 5 2