Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T10:34:26+02:00
1. Jako pierwszy argument posłuży mi przyklad z życia codziennego. Zdarza sie tak ze niektore zwiazki budowane sa z przymosów bo kobieta zaszłą przez przypadek w ciąże a mężczyzna jest z nia z obowiązku.. Uważam ze dziecko powinno pojednywac i łaczyc ludzi. Małżenstwo powinno dażyc sie miłoscia nawzajem., człowiek aby móc kochac drógiego człowieka musi najpierw milosc miec w sobie.. Musi wiedziec co to znaczy wspierac sie nawzajem, byc podpora drógiego człowieka w trudnych chwilach. Ale prawdziwa miłosc nie polega na mowieniu słów ,,KOCHAM CIĘ" prawdziwa milosc zaczyna sie dopiero wtedy kiedy mężczyzna jest gotów oddac życie za kobiete i nawzajem.
Ludzie bedacy ze soba z przymusu predzej czy pozniej musza pokochac sie nawzajem, przecież maja ze soba wspolne dziecko ktore musza nauczyc wielu rzeczy a zwlaszcza musza nauczyc go kochac innych.


Ludzi ktorzy maja w sobie brak miłosci poznaje sie odrazu..
Widzimy to kiedy człowiek jest niemiły wobec innych..
Daje zły przyklad swiatu, Lekcewarzy słowo miłosc , a nawet drwi z tego.. Ale trzeba sie naprawde zastanowic nad tym czy warto miec bogactwa , lecz czy warto wracajac do pustego domu??
Kazdy czlowiek musi miec przy sobie drógą osobę.