Napisz przemówienie gdzie ty jesteś przedstawicielem konsuncjum i mam przekonać mieszkańców że jest to właściwe zdanie do wybudowania hipermarketu. proszę pomóżcie. mają to być argumenty ubrać w zdanie. ma to zająć pół strony A4.

2

Odpowiedzi

2009-10-30T16:02:35+01:00
Dzien dobry państwu!
chciałbym ogłosić iż mamy zamiar wybudować supermarket ,który będzie się mieścił nieopodal naszej słynnej rzeki "warty".Proszę się niedenerwować , ponieważomówiliśmy juz wszystko z władzami gminy i postaramy się zachować estetykę naszej pracy.Myślę że będzie to wspólny użytek nasz i państwa.
Nie będziemy wylewać zanieczyszczeń do naszej rzeki ,będziemy się starać o schludną i cichą pracę ..Dziękujemy serdecznie za wysłuchanie i serdsecznie zapraszamy po wybudowaniu naszego obiektu...
2009-10-30T18:34:24+01:00
Nazywam się ................!! Jestem przedstawicielem
konsuncjum !! Chcieli byśmy wybudować w pobliżu hipermarket.. ponieważ jest troche daleko do jakiegoś dużego sklepu gdzie możnaznaleść wszystko nie tak jak w sklepie spożywczym!! Niektórzy starsi ludzie wolą mieć bliżej niż iść na pieszo nie wiadomo jak daleko!! A przecież też bolą ich nogi kości itp. Więc nasza rada prosi o podpisanie tego będziemy wdzięczni!! A dla tych ktorzy podpisali wezmą udział w loterii!! Można wygraĆ telewizor , komputer a nawet biżuterie!