Opiszcie mi tego psa błagam !!!! niemoge wysłać zdjęcia wiec szybko napisze:
spaniel, długie uszy i czarne, krótki ogon, długa i gesta siersć, czarna plama na grzbiecie, jest w miare duży,biały pysk.:) prosze o szybką odpowiedz dam naj temu kto napisze najładniej:)

3

Odpowiedzi

2010-03-28T14:29:06+02:00
Mój pies rasy spaniel wabi się <imie>. Ma długie czarne uszy i krótki ogon. Jego sierść jest gęsta , puszysta i dośc długa. Ma charakterystyczną czarną plamę na grzbiecie oraz biały pysk. Jest dość duży ale nie jest groźny.

Zyczę dobrej oceny. ;)
2010-03-28T14:35:45+02:00
Cocker-spaniel
Ten piesek doskonale nadaje się na psa do towarzystwa ponieważ, od wieków jest popularnym ulubieńcem człowieka z powodu swego przyjacielskiego usposobienia. Jego biały pyszczek doskonale podkreśla jego piękne umaszczenie . Ten duży piesek posiada czarną plamkę na grzbiecie .<imię pieska> jest najwspanialszym czworonogiem jakiego znam.Jej/Jego charakterystycznymi rzeczami są piękne czarne długie uszka .Kiedy wchodzę do domu <imię psinki> bardzo się cieszy i merda swoim słodkim malutkim ogonkiem. Choć ze względu na jego wzrost nie trzeba się go bać ponieważ, jest bardzo przyjacielskim i miłym psiakiem .
2010-03-28T14:40:59+02:00
Bardzo kocham wszystkie psy. Począwszy od małych piesków Chihuahua po ogromne Bernardyny. Zgadzam się z tym,że pies to najlepszy przyjaciel człowieka!
Mój domowy przyjaciel to Cocker Spaniel.
Postaram się go opisać jak najdokładniej abyście mogli bo sobie wyobrazić. Spaniel jest prześliczny. Czarno-biała dosyć duża kuleczka z czarnymi jak węgielki, słodkimi oczami. Ma długie czarne uszy,krótki ogonek,który zawsze merda gdy pies jest wesoły.
Arystokratyczny, długi nos. Poza tym ma długie nogi i mnóstwo wdzięku. Na grzbiecie ma czarną plamę,która jest jego znakiem rozpoznawczym,a na szyi zawsze ma czerwoną obróżkę. Pies jest nie tylko ładny ale też bardzo mądry potrafi wykonać różne komendy i na spacerach zawsze słucha.
Bardzo kocham mojego psa i nigdy bym go nikomu nie oddała.