Odpowiedzi

2009-10-30T19:16:41+01:00
Ocknąłem się
byłem troszkę oszołomiony,po chwili zauważyłem że jestem na jakieś wyspie.zacząłem panikować , gdyż nie było przy mnie nikogo.Czółem się samotny.Postanowiłem zbudować szałas.Zebrałem sporo gałęzi i kłód .Po chwili powstał mały szałasik.Postanowiłem zdobyc trochę pożywienia.Ruszyłem w puszczę.Szłem coraz bardziej w głąb.Dotarłem do małej oazy.Zerwałem kilka melonów i innych owoców i począłem wracać.Zaczęło się zciemniać.po kilku minutach usłyszałem dzikie ryki .Można było poznać że to nie ludzie tylko jakieś zwierzęta.Już czułem że wychodzę z tej coraz ciemniejszej i ponurej dżungli.A t po chwili drogę zagrodił mi tygrys. Przestraszyłem się śmiertelnie.Podszedł zabrał mi owoce ,obwąchał i zniknął w ciemnnościach.Nigdy nie czułem się tak przerażony.dotarłem do szałasu i zasnąłem.Głodny,zmęczony i wystraszony spałem do rana...
:P
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-30T21:34:20+01:00
Obudziłem sie gdy wschodziło słonce , piękny widok.lecz gdzie ja jestem . Przez kilka godzim przechadzałem sie po wyspie szukając innych ludzi. nic z tego nieznalazłem zywej duszy. czułem sie strasznie samotny i bezradny. niewiedziałem co mam robić. postanowiłem szukać pożywiemia. w gestym buszu znalazłem dużo pysznych owoców. lecz to niewystarczyło. wieczór już się zbliżaż ale ja nie miałem dachu nad głową, postanowiłem przespać noc w jaskini którą znalazłem szukając pożywiemia .wiec postanowiłem ze jutro od świtu będe polował na zwierzynę.


;]
2009-10-30T22:00:46+01:00
Właśnie ocknąłem się na wyspie, która okazała się bezludną. Czuję się samotnie, ponieważ nikogo tu nie ma. Zaraz będę musiał poszukac jakiegoś pożywienia oraz jakieś źródło wody pitnej. Mam wielką nadzieję, że za niedługo znajdzie mnie ktoś i w końcu opuszczę to beznadziejne miejsce i będę miał do kogo otworzyc usta.