Odpowiedzi

2010-03-28T14:47:02+02:00
Warszawa, dn. 24.o2.2003r.

Droga Karolino!

Na początku chciałabym Cię przeprosić, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam dużo zajęć. Teraz, kiedy znalazłam chwilę wolnego czasu, postanowiłam do Ciebie napisać. Opowiem Ci o czymś, co mnie niedawno bardzo rozzłościło.

Działo się to w autobusie. Jechało w nim dużo młodzieży, ale także dorosłych. Większość uczniów stała, ja też. Na jednym z przystanków wsiadła starsza pani. Wyglądała na sześćdziesiąt lat. Była obładowana torbami i reklamówkami. Kilku młodych chłopaków, którzy siedzieli, odwróciło głowy i udawało, że jej nie widzi. Zaczęli głośno rozmawiać, a pomiędzy zdaniami wplatali wulgaryzmy i przekleństwa. Zdenerwowałam się. Jak można tak robić? Miałam wielką ochotę przemówić im do rozsądku. Byłam bardzo zła, dlatego ręce zaczęły mi drżeć. Jeszcze chwilę, a naprawdę bym wybuchnęła. Na szczęście inni także widzieli tę biedną staruszkę, która prawie się przewracała. Jakaś średniego wieku kobieta ustąpiła miejsca, podeszła do chłopaków i powiedziała im, żeby się wstydzili. Na następnym przystanku cała banda wysiadła. Przez nich wszystko się we mnie gotowało. Na szczęście zdążyłam ochłonąć i uspokoić się zanim dotarłam do domu.

Na dzisiaj już kończę, bo za chwilę jadę na zakupy. Czekam na odpowiedź. Serdecznie Cię pozdrawiam
Halina
2010-03-28T14:49:45+02:00
Kraków,28,03,2010
Droga Kasiu!
Piszę ten list, aby powiedzieć Ci ważną rzecz przed moim wyjazdem. Długo nad tym myslałem i postanowiłem że powiem to właśnie teraz. Wiem, że może to będzie dla Ciebie zaskoczenie i namieszam Ci w życiu, ale nie potrafię tego ukrywać. Poprostu: KOcham Cię. Nie wiem co z tym co zrobisz, ale celem tego listu było to, żebyś się o tym dowiedziała.

Michał
2010-03-28T14:51:15+02:00
Droga Kasiu!
Na wstępie mego listu witam Cię bardzo gorąco. Chciałabym dowiedzieć się co tam u Ciebie słychać. Dawno się nie odzywałaś. Moi rodzice mówili ze w wakację możemy sie spotkac. Ale to za późno więc zapraszam Ciecie i cało Twoją rodzine do mnie. Mam Ci tyle do powiedzenia proszę o odpis
Pozdrowienia dla Ciebie i całej Twojej rodziny
Ania Kowalska.
P.S. Jak tam Sprawy z Michałem??