1. Opowiadanie pt. : ,,To była straszna noc - wesoło i poważnie o pewnym duchu..''

lub

2.pt: ,,Dlaczego właśnie on charakterystyka mojego przyjaciela''Jedno z tych opowiadań..:P
Proszę...:!:)
Chociaż na pół strony A4 (albo chociaż w kilku zdaniach)Wybiorę najlepszą..:~!
Z góry dziękuje

2

Odpowiedzi

2010-03-28T15:23:05+02:00
Z Danielem znamy się od dziecka.Przesten czas zdążyliśmy być najzacieklejszymi wrogami, zupełnie obojętnymi sobie ludźmi, jak i najwierniejszymi przyjaciółmi.Mało tego jesteśmy kuzynami.Daniel właściwie z wyglądu nie różni się niczym od zwykłego nastolatka.Jest średniego wzrostu blądynem,mimo tego ma ogromne powodzenie u dziewczyn ponieważ
Ma duże niebieskie oczy.Bardzo dużą wagę przywiązuje do wyglądu zewnętrznego,jest zawsze czysto i schludno ubrany.Jego pasją jest piłka nożna.W wolnym czasie lubi posiedzieć przy komputerze.Jest on bardzo wesołym i spontanicznym chłopcem,nigdy razem się nie nudzimy.Wolny czas spędzamy razem.Jeździmy razem z rodzicami na mecze i rowery,itp.
Jedyną wadą Daniela jest to że mówi po Śląsku,ale jest On naprawdę fajnym kumplem i nie przeszkadza mi jego gwara.Wiem że mogę na nim polegać.
1 3 1
2010-03-28T15:38:36+02:00
,,To była straszna noc - wesoło i poważnie o pewnym duchu..''
Pewnego wieczora rodzice wyszli do znajomych. Zaprosiłam swą najlepszą przyjaciółkę na wieczór piżamowy.
Około godziny 21.00 zaczęłyśmy oglądać horror. Był straszny, dlatego po godzinie zaczęłam się trząść jak galareta, tak jak i moja koleżanka Kasia.
Potwornie się bałyśmy, ale przyrzekłyśmy sobie , że wytrzymamy do końca.Film skończył się o 22.30. Potem poszłyśmy spać, ale po dłuższych próbach nie mogłyśmy usnąć. Wszędzie widziałam duchy i inne potwory. W pewnej chwili w pokoju zrobiło się jasno. Szybko zakryłyśmy się kołdrą i siedziałyśmy tak przez około 15 min. Po kwadransie wychyliłam głowę spod poduszki, lecz nic tam nie było. Ostrożnie wyszłyśmy z łóżka . W drodze do drzwi znowu zrobiło się jasno i usłyszałyśmy dziwny dżwięk. Potknęłam się na stercie gazet i wylądowałam na podłodze, zahaczając o krawędż półki. Bardzo się bałam. Nagle Kasia zapaliła światło i okazało się, że ekran mojej komórki zaczął świecić. To mama dzwoniła, aby upewnic się czy wszystko w porządku. Wyszło na to, iż przestraszyłyśmy się telefonu komórkowego.