Odpowiedzi

2010-03-28T16:52:33+02:00
PRZYSZŁOŚCI MÓJ DOM BĘDZIE WYGLĄDAŁ CUDOWNIE, BĘDZIE NIEDUŻY Z OGRODEM PEŁNYM KWIATÓW, Z CZERWONYM DASZKIEM, DRZWI PROSTO DO KUCHNI, Z NIEWIELKIM GARAŻEM NA SAMOCHÓD I MOTOR. W TYM DOMU BĘDZIE MIESZKAĆ CHOMIK Z RYBKĄ. NIE DALEKO DOMU,ZIELONY PIĘKNY LAS Z RZEKĄ.
7 2 7
2010-03-28T17:00:53+02:00
Dom, w którym będę mieszkać w przyszlosci wyobrazam sobie jako niewielki dom rodzinny. Wokół niego rozciąga się ogromny, kolorowy i pełen słońca ogród. Dom jest w kolorze tęczy, a mostek nad pięknym, czystym strumykiem jest porosniety kwiatami w kolorze teczy. Przy żywopłocie stoi huśtawka rodzinna, z ktorej mozna zobaczyc piękny, złocisty dom. Okna domu są białe i lsniace. Na drzwiach wisi piękna, srebrna tabliczka z nazwiskiem mojej rodziny. To mieszkanie posiada lazienke dla kazdego osobno, 3 sypialnie, salon z wielkim, wiszącyl telewizorem plazmowym, kuchnię, jadalnie oraz 2 pokoj dziecięcy i gabinet. Wszystkie pokoje maja sciany pomalowane na żywe kolory lub jest na nich tapeta. Tuż przy wejsciu mozna zobaczyc śliczne, wiszące kolo do ktorego bez problemu dostaje się kot. Członek rodziny! To bardzo przytulne miejsce!
7 4 7
2010-03-28T17:04:15+02:00
W przyszłości mój mąż wybuduje mi piękny, różowy dom. Będzie miał dwa piętara na pierwszym piętrze będzie salon, kuchnia toaleta oraz pokój gościnny.
W salonie będzie duża sofa, dwa fotele, telewizor 50 cali, ława oraz regał na porcelanę. W kuchnie będę mieć zmywarkę, suszarkę i meble kuchenne na około kuchni. W "WC" będę mieć toaletę umywalkę i pralkę. W pokoju gościnnym będzie dwuosobowe łóżko telewizor i meble. Na drógim piętrze będą dwa pokoje dla dzieci, sypialnia oraz toaleta. Pokoje dla dzieci będą zrobione w ich guście. W sypialni będzie łużko telewizor i komoda. W "WC" będzie toaleta, wanna do masarzy, prysznic, umywalka i wielkie lustro. Przed domem będzie piękne zielone BMW i mó wymarzony skuter. Będzie też ogród i miejsce do zabaw. Będziemy mieć służącą, która będzie na nasze wszystkie rozkazy. Mój dom będzie nadzwyczajny, niepowtarzalny i najpiękniejszy na świecie.
8 3 8