Witam potrzebuję opini, komentarza do podanego ponizej tekstu !!! bardzo potrzebuje!!! minimum 7 zdań lub 10!!! tak na pół strony zeszytu!!! do wtorku mam czas!!!

Tytuł: Kubica zdradził dlaczego wybrał Renault

- Jednym z głównych powodów, dla którego zdecydowałem się podpisać umowę z Renault jest fakt, że zdobywali już mistrzostwo i wiedzą, co trzeba zrobić, aby wygrywać - powiedział Robert Kubica.

Polski kierowca zdecydował, że po trzech pełnych sezonach spędzonych w BMW Sauber opuści niemiecki zespół i postanowił zastąpić w Renault Fernando Alonso, który w przyszłym roku będzie reprezentował barwy Ferrari.
Kubica oczekuje, że sezon 2010 będzie dla niego wielkim wyzwaniem. - Jestem bardzo szczęśliwy, że w przyszłym roku będę częścią Renault i oczywiście z niecierpliwością oczekuję nowych wyzwań - powiedział Polak.
- Uważam, że to wielkie wyzwanie ponieważ w ostatnich miesiącach Renault przeżywało trudny okres. Wierzę jednak, że w przyszłym roku oraz w dalszej przyszłości możemy wykonać dobrą robotę i spróbujemy stać się częścią czegoś w rodzaju "nowego zespołu" - stwierdził Kubica.
- Podejmując decyzję starasz się zdobyć tak dużo informacji jak tylko możesz. Jednym z głównych powodów, dla którego zdecydowałem się podpisać umowę z Renault jest fakt, że zdobywali już mistrzostwo i wiedzą, co trzeba zrobić, aby wygrywać. Ważny był również ich sposób myślenia o wyścigach oraz mentalność, która bardzo mi odpowiada. Tego właśnie szukałem i jestem bardzo szczęśliwy - powiedział Kubica.

1

Odpowiedzi

2009-10-31T10:30:55+01:00
Robert Kubica nie zdradził, ponieważ BMW Sauber F1 Team odchodzi. Jak sam powiedział potrafią zdobywać mistrzostwo świata. Jeden błąd, który popełnili podczas GP Singpuru w 2008 roku, nie przekreśla ich szansy na dobre wyniki w sezonie 2010. Mam nadzieję Robert Kubica będzie zdobywał nie jeden mistrzowski tytuł w zespole Renault F1 Team.
1 4 1