Odpowiedzi

2010-03-28T18:17:28+02:00
Żył sobie kiedyś chłopie o imieniu Paweł i był bardzo nieśmiały.Odstawał od grupy gdyż był spokojny nie imponowało mu to że jego rówieśnicy byli niegrzeczni.On był spokojny wolał grać w piłkę ze swoim kolegą Bartkiem który również był grzeczny.Wszyscy rówieśnicy naśmiewali się z nich.Jednak oni się tym zbytnio nie przejmowali.Woleli dążyć do czegoś w życiu.Uczyś się,poznawać świat i pomagać potrzebującym.Działali w kółku wolontariuszy.Co bardzo ich satysfakcjonowało.Czuli się gorsi od innych ale nie próbowali dorównać kolegą.
Pewnego ciepłego dnia Bartek z Pawłem przeczytali na przystanku że ich miejscowość odwiedzi znana gwiazda " Kasia " . Ucieszyli się gdyz była w ich wieku.Słuchali jej piosenek i była bardzo ładna.Każdy się cieszył że ją zobaczy.
Chłopcy którzy nie lubili Bartka i Pawła szykowali się na jej przyjazd.Poszli do fryzjera,myli swoje motory.Każdy marzył by mieć taką dziewczyną.Paweł nawet przez chwilę nie pomyślał o niej.Gdyż on chłopak zakompleksiony z całkiem innego świata nie miałby szans u tak przebojowej dziewczyny.A stało się zupełnie inaczej.
Po kilku dniach odbył sie upragniony koncert.Wszyscy się zebrali by posłuchać gwiazdy.Paweł z Bartkiem przyszli ,jednak stali sami.Gdy podeszła do nich Kasia nie wierzyli w to.Chłopcy zaczeli śmiać się z nich.Wyzywali ich.Jednak Kasia sie tym nie przejmowała.Zapoznała się z nimi i piosenkę zadedykowała tym dwóm chłopcom.Byli szczęśliwi.Tamci byli w szoku że gwiazda podeszła akurat do nich.Ona tamtych zignorowała i powiedziała że oni niczym się od nich nie różnią,no może charakterem bo są wychowani.Kasia umówiła się z Pawlem do kina gdyż zaimponował jej ten spokojny chłopak, natomiast siostra Kasi,Ewelina umówiła się z Bartkiem.
Tym sposobem udowodniono że każdy jest równy,choć się od siebie różni.
Młodzież żyła długo i szczęśliwie.A tamci niegrzeczni chłopacy zrozumieli jakie wartości są w życiu ważne i czym należy się kierować.
16 4 16