Odpowiedzi

2010-03-28T18:10:56+02:00
Ludzie od wieków zadaja sobie to pytanie: Czy swiat mozna naprawić usmiechem? Chociaż człowiek we współczesnym świecie przejmuje się tylko problemami zycia codziennego, to jeden usmiech może zatrzymac na chwile czas i dać nam odpocząc od naszych trosk. postaram się to udowodnic w ponizszych argumentach.
Pierwszym argumentem sa przypadki z zycia codziennego. Jeden usmich, a całe nasze zycie moze się zmienic na lepsze. od jednego usmiechu moze zalezec nasze zycie prywatne.Niektórzy ludzie uważaja, że własnie przez usmiech drugiej osoby sa wlasnie z nia. Pozatym wiemy ze jeden usmiech moze dla ludzi samotnych znaczyc wszystko, a najczęsciej szczescie, które przez jeden gest wychodzi na swiat. Jak byłam mała urodził mi sie brat, nie umiałam sobie z tym poradzic, ale gdy tylko małe dziecko usmiecjnelo sie do mnie to wiedziałam, że to jednak jest szczescie.
kolejnym dowodem jest dzieło Leonarda da Vinci ,,Mona Lisa'', która kryje w sobie pewna tajemnice. Ludzie mysla nad tym co artysta mial na mysli malując lekki usmiech na jej twarzy. Jednak to wniosło w nasze zycie ogromny podziw. Na tle szarości jeden usmiech, który mowiac wszystko, nie ujawnia ni.
6 3 6