Potrzebuję charakterystyki Bilba Bagginsa z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Musi być mieć co najmniej 10 zdań, jednak ja osobiście liczę na barwne wypowiedzi.

Od razu uprzedzam że nie może to być praca z internetu bo będę to sprawdzała i zgłoszę SPAM.

Za najlepszą pracę daje NAJ !:)

Tak więc liczę na waszą pomoc :)

1

Odpowiedzi

2010-03-28T19:06:32+02:00
Hobbit - bohater powieści Johana Ronalda Tolkena
to kawaler samotnie zamieszkujący piękną norę pod Pagórkiem w Hobitynie.Szanowany przez sąsiadów.Przyjmuje funkcje włamywacza a raczej zwiadowcę.
Ma około pięćdziesięciu lat.Jest niższy niż krasnoludek o krępej sylwetce ze skłonnością do tycia.Posiada kędzierzawe włosy.również owłosione stopy o grubej podeszwie;Ma zwinne ręce i sympatyczną twarz.Najchętniej ubiera się w kolory zielony i żółty.
Lubi wygodę ,dobre jedzenie najlepiej kilka razy dziennie.kocha swoją norkę z czystym łóżkiem swoją fajkę z dobrym tytoniem.
Ceni sobie spokojne życie w śród dobrych znajomych.Jednak wziął udział w niebezpiecznej wyprawie zapewne dlatego że odziedziczył po swojej matce żyłkę poszukiwacza przygód.
Okazał się niezastąpionym kompanem dla krasnoludów,odważnym i zdecydowanym.Był lojalny-wiele razy ratował krasnoludy z opresji,mimo iż one nie traktowały Biba zbyt uprzejmie.Lubi tajemnicze historie stare mapy i ciekawe opowieści.
1 5 1