Wyobraź sobie , że jesteś autorem nowej super gry komputerowej,. Pracowałeś nad tą grą przez rok i jesteś dumny ze swojego dzieła , które ma się ukazac już za tydzień. Niestety , ktoś nielegalnie pobrał Twoją grę i opublikował w Internecie jaka swoją ! Postanawiasz napisac apel do internautów na temat tego, czym piractwo dla osób, których dzieła zostały skradzione w Sieci. Zastanów się , jak się czujesz i jakie argumenty za szanowaniem praw autorskich w Sieci możesz przedstawic .

Proszę pomóżcie !!

Obiecuję wybiorę naj,. !!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T18:51:33+02:00
DRODZY INTERNAUCI!
Spotkała mnie ostatnio okropna przykrość. Nie ukrywam, że nie jest mi z tego powodu miło.
Przez ostatni rok pracowałam nad grą komputerową. Miała ona się ukazać za tydzień, co pewnie wiecie z zapowiedzi na różnych stronach. Włożyłam w nią wiele pracy i serca. Bardzo się ucieszyłam, gdy zakończyłam swoje dzieło. Lecz ostatnio ktoś skradł moją grę i opublikował ją w Internecie jako swoją.
Jest mi bardzo przykro, ponieważ ja pracowałam nad nią przez ostatni rok i włożyłam w nią wiele wysiłku, a ktoś, tak po prostu mi ją skradł i opublikowała jako swoją. Piractwo w sieci to przestępstwo. Kiedy dowiedziałam się o tym incydencie, załamałam ręce. Nie miałam siły walczyć o tą grę. Piractwo w sieci dla osób, którym skradziono dzieła, jest czymś okropnym. Jest czymś takim, czego nie da się dokładnie opisać. Tak, jakby skradziono Wam w dzieciństwie ulubioną zabawkę. Więc mam do Was, Drodzy Internauci, wielką prośbę. Nie popełniajcie plagiatu w sieci. Wy możecie mieć z tego powodu problemy, a osobie, którą okradliście, nie będzie miło z tego powodu. Nie lekceważcie tej sprawy.
Pozdrawiam,
Paula.


Mam nadzieję że pomogłam ;) Liczę na najjj ;***
1 5 1