Odpowiedzi

2010-03-28T18:50:03+02:00
Mój Drogi Mały Księciu!

Od kiedy się urodziłam mam problem z okazywaniem uczuć. Zawsze kiedy byłeś przy mnie czułam się bezpiecznie, ale nigdy Ci o tym nie mówiłam. Odganiałeś gąsienice ode mnie, plewiłeś mnie, podlewałeś, nakrywałeś kloszem. Zawsze byłeś blisko. Kiedy postanowiłeś odejść dopiero wtedy zrozumiałam jak bardzo Cię kocham.
Twoja na zawsze Róża
4 2 4
2010-03-28T19:00:44+02:00
Mały Książe
Na początku mojego listu chciałabym Cię przeprosić za moje zachowanie .W kilku zdaniach postaram Ci wytłumaczyć dlaczego tak postąpiłam.
Byłam jedyną różą na Twojej planecie, bardzo chciałam abyś o Mnie dbał, troszczył się i kochał najbardziej na świecie.Wiem , że bardzo narzekałam , ale chciałam by to trwało jak najdłużej. Gdy usłyszałam od Ciebie że chcesz się wybrać w podróż , aby znaleźć przyjciela to zrozumiałam , że źle postąpiłam. Gdy już zacząłeś swoją długą i męczącą podróż to wiedziałam , że znajdziesz sobie nowego przyje\aciela a do mnie już nie wrócisz.Lecz na szczęście tak się nie stało , bo postanowiłeś poświęcić swoje życie , aby tylko wrócić do domu.Planeta B-612 jest wyjątkowa bo jest Twoja i ja na niej rosnę . Zrozumiałam , że bardzo się o mnie troszczyłeś i nie powinnam tak narzekać bo nie brakowało mi niczego .
Mam nadzieję , że po otrzymaniu tego listu zmienisz zdanie o moim postępowaniu i postarasz się mnie zrozumieć
15 3 15