Dzwonisz do anglojęzycznej koleżanki,która miała jechać z Tobą na koncert rockowy,ale niestety zachorowała.Przekazujesz ,jak było na koncercie.Powiedz:
-o której zaczął się koncert
-kogo spotkałaś na koncercie
-jaka była pogoda w trakcie koncertu


Błagam pomóżcie;* z góry dziękuję:*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T19:04:02+02:00
Myślę, że powinno być tak...

Hi Claudia. I have just returned from a concert Lady Gaga. It was great! The concert began with a nineteenth-five. Unfortunately, Gaga, as befits a star, a little late ... So in the meantime, he played the guitar solo. When the guitar I already got bored, I went to buy a plate, and there I met Tom and Paul! Together we played more than 5 hours. And the weather was so beautiful! Beautiful! It is a pity that you did not ... fun with you would be even cooler!

+ tłumaczenie:

Cześć Klaudia. Właśnie wróciłam z koncertu Lady Gagi. Było świetnie! Koncert rozpoczął się o dziewiętnastej pięć. Niestety, Gaga, jak na gwiazdę przystało, trochę się spóźniła... więc w międzyczasie jej gitarzysta grał solo. Kiedy gitara już mi się znudziła, poszłam sobie kupić płytkę, i tam spotkałam Tomka i Pawła! Razem bawilismy się ponad 5 godzin. A pogoda była taka piękna! Przepiękna! Szkoda, że ciebie nie było... z toba zabawa byłaby jeszcze fajniejsza!

Nom... mniej więcej tak. Liczę na naj i mam nadzieję, że pomogłam :]