Odpowiedzi

2010-03-28T20:01:50+02:00
Miłość to bardzo szerokie określenie. To nie tylko zakochana para, która się spotyka ze sobą, ale też przyjaźń. Nie można partnera okłamywać, ale zrozumieć go i mu ufać.

"Jak wyznawać miłość w różnych sytuacjach?"

Miłość wyznawać trzeba w sposób czuły, prosto z serca. W związkach bardzo ważna jest prawda, choć czasami bardzo boli. Zawsze trzeba być sobą, nie wcielać się w inną osobę, nikogo nie naśladować, gdyż chłopak/dziewczyna zakochuje się w Tobie a nie w kimś innym, którego naśladujesz. Nie wyznawać komuś miłości gdy się nic o niego nie czuje. A kogo się kocha to oznajmić mu o tym, ale pamiętać żeby to zrobić na żywo a nie przez gadu-gadu lub sms-a. Należy pamiętać też aby nie naciskać drugiej osoby. W miłości ważne też jest zrozumienie oraz szacunek. Często zdarza się, że przy danej osobie z którą jesteśmy zachowujemy się zupełnie inaczej niż gdy wyjdziemy z partnerem/partnerką na spotkanie towarzyskie i gdy jesteśmy w obecności kolegów. Miłość możemy wyznawać nie tylko za pomocą słów takich jak KOCHAM CIĘ ale też czynów, można wtedy podarować jakiś prezent, upominek, np kwiaty, wiersz lub można zaprosić do kina. Lecz pamiętajmy, że nie kupimy innej osoby za pieniądze lub darowane prezenty!!
I jeszcze jedno- nie wstydźmy się swoich uczuć i przełammy strach..Mam nadzieję, że o to właśnie chodziło i że udało mi Ci pomóc. zdania może troche są źle poukładane, ale to dlatego że sama je wymyślałam.;) pozdrawiam:)
46 4 46