Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T21:06:47+02:00
Moja ciocia jest pracowita jak pszczółka. Dużo pracuje w domu w pracy i nigdy nie ma na nic czasu.
Moja ciocia ma 25 lat, ma na imię Anna i jest z zawodu pielęgniarką. Jest mężatką i ma trójkę małych dzieci. Oprócz tego jest jeszcze wolontariuszką i pomaga osobom starszym i chorym.Jest to osoba pracowita, sumienna, pomocna, ciepła i dobra.
W szpitalu spędza bardzo dużo czasu i zawsze wraca z pracy bardzo zmęczona. W szpitalu zawsze tyle się dzieje. Często opowiada mi o tym jak w krótkim czasie karetki przywożą bardzo wielu chorych i rannych. W takich momentach mówi, że ,,brakuje rąk do pracy" nie ma wtedy czasu na przerwę , ciągle jest w biegu i jest gotowa na każde wezwanie do chorego. Kilka razy byłam u niej w szpitalu i wiem, że ciocia ma tam bardzo dużo pracy.
Ciocia Ania jest bardzo dobrą gospodynią, matką i żoną. U niej w domu zawsze jest porządek i panuje miła rodzinna atmosfera. Cała rodzina zachwala cioci kuchnie a zwłaszcza jej wypieki. Uwielbiam spędzać czas u cioci Ani. Często razem z kuzynami i ciocią gramy w różne gry i dobrze się bawimy. Wujek często powtarza, że nie mógł znaleźć lepszej żony.
Moja ciocia mimo tego, iż jest bardzo zajęta to od 8 lat pracuje jako wolontariuszka. Zajmuję się po pracy starszymi, samotnymi ludźmi. Robi to bezinteresownie bo jak nam powtarza, że jeśli jest w stanie komuś pomóc to chce to robić.
Jest to bardzo pracowita osoba. Bardzo podziwiam moją ciocię i jak dorosnę chce być taka jak ona.