Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-31T12:04:32+01:00
Polacy nie ą za bardzo tolerancyjni jeśli chodzi o Arabów. Słuchają mediów i innych plotek i oceniają . Nie znają ich .. tak naprawde sa zupełnie inni niz myślą sa takimi ludzmi jak my !
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-10-31T12:05:45+01:00
Wszystko wynika mz z tego ze jedni chcą "zmienić" drugich i z całkowicie bezsensownych porównań lepsi/gorsi.
Tez mam znajomych z Iraku, Iranu, Turcji i krajów afrykańskich i z większością z nich mam doskonale stosunki a to tylko i wyłącznie dzięki temu ze nie porównuje i nie KRYTYKUJE ich kultury oraz podejścia do życia(np pod wzgl. religii) tylko to wszystko akceptuje a raczej staram się choć czasami naprawdę trudno mi pojąc niektóre sprawy.Wychodzę z prostego założenia ze gdybym ja urodził się w Iraku to przecież myślałbym bym i widział świat identycznie jak oni. Oczywiście nie da się ukryć ze wkur..a mnie chamskie zachowanie pełne prostackiego cfffaniactwa opartego na "i tak mi nic nikt nie zrobi" -ale tak samo wpływa na mnie podobne zachowanie Szwedów czy Polaków.
  • Użytkownik Zadane
2009-10-31T15:02:57+01:00
Stosunek Polakow do Arabow jest taki a nie inny. My nie rozumiemy ich kultury, oni nie rozumieja naszej.Większość populacji ludzi kojarzą Arabów z terrorystami>wiadomo są w naszym kraju rasiści więc trzeba się z tym liczyć mimo iż to nie jest dobre podejście do życia.Ale nikogo nastawienia się niestety nie zmieni.Ale są tak samo ludzie którzy ich toleruję po poznaniu tego człowieka dopiero się wypowiadają na jego temat:)