Odpowiedzi

2010-03-28T21:20:40+02:00

Nazywam się ..................
Właśnie zamieszkałem w krainie wyobraźni.
Jest tam bardzo przyjemnie ponieważ ludzie się nie biją nie kradną i są dla siebie mili i zawsze mi pomagają w potrzebie.
Co najlepsze, że to co sobie wyobrażę to posiadam.Niestety ludzi, którzy są źli czyli: kradną, biją,i nie szanują innych mają do tej krainy wstęp wzbroniony.Niestety w tej krainie można zamieszkać dopiero po śmierci.Ja przyszedłem do tej krainy tylko
w odwiedziny!
Dlatego muszę już wracać do domu.
Lecz nigdy nie zapomnę tej wspaniałej
krainy..........KRAINY WYOBRAŹNI!


4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T21:26:41+02:00
Pewnego dnia, a był to 5 lipiec , razem z moją najlepszą przyjaciółką Elą pojechałam do jej cioci. Chociaż Elka mówiła że ciocia mieszka w krainie wyobraźni jej dom nie był specjalnie ładny . Zwykły dom, jak każdy. Jednak gdy ciocia zaprosiła mnie i Ele do ogrodu , od razu zmieniłam zdanie.
Ogród był wielki jak las i pięknie ozdobiony fontannami, kwiatami i ozdobnymi kamieniami. Od rana do wieczora biegałam po ogrodzie jak szalona, a nadal nie mogłam zrozumieć że istnieje coś tak pięknego. Nagle Ela chciała wracać do domu . Błagałam ją byśmy zostały na noc, a ciocia widząc moje przywiązanie do ogrodu zgodziła się byśmy w nim spały.
Rozstawiliśmy namioty i patrzałyśmy na gwiaździste niebo.
Nawet nie wiem kiedy usnęłam.
Rano zdziwiona przetarłam oczy na widok moje pokoju.
Zaraz zadzwoniłam do Eli ale ona przysięgła że nigdzie ze mną nie była i że to tylko mój sen.
I chociaż są dowody nan to że nigdzie nie byłam , ja cały czas pamiętam ogród i jeden dzień w krainie wyobraźni.
6 4 6