Odpowiedzi

2010-03-28T21:05:44+02:00
Magda opowiadała mi, że Oli podoba się Michał. Byłam zdumiona i niemile zaskoczona. Michał .. Przecież to mnie się podoba i mieszka w moim bloku ! Pomyślałam, że muszę pogadać z Olką.
- Słyszałam, że podoba Ci się Michał ?
- Tak, jest taki słodki!
- Ale przecież wiedziałaś, że ja chcę z nim być! - krzyknęłam zdenerwowana i odeszłam.
Olka pisała do mnie sms-y chciała ze mną rozmawiać w szkole. Minął tydzień i nadal jej unikałam. W końcu w niedzielę po mszy złapała mnie i zaczęła mówić.
- Aga! Słuchaj to nie tak..
- A jak?
- Przecież to nie on! Tylko Michał Januszewicz.
- Januszewicz ?! Ten..
- Tak, on..
- Nie wiem, co powiedziała Ci Magda, ale chyba się nie zrozumiałyście.. Przepraszam ..
- Ja też..
Plotki mogą narobić niezłego zamieszania.. Teraz tego unikam. A Michał? Cóż Od miesiąca jesteśmy razem. Ola też znalazła swoje szczęście. a Magda trzyma sekrety dla siebie.
13 3 13
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T21:08:58+02:00
Niedawno przeprowadziłam się do innego miasta . Trudno było mi rozstać się z moimi znajomymi z którymi znałam się tyle lat.
Na początku kontakt utrzymywałam praktycznie ze wszystkimi, ale później wiadomo ,jakieś niedopowiedziane sprawy, kłótnie i kontakt się urywa.
Przyszłam do domu po szkole patrze na telefon : masz wiadomość od : Wiolka. Wiolka ? - byłam w szoku dziewczyna nie odzywała się do mnie od pół roku! Na początku gadka, szamtka co tam u mnie i wgl... I nagle pytanie : Kinga czy to prawda , że jesteś w ciąży? Byłam w szoku! Kto mógł pościć taką plotkę ?! Przez następny tydzień dostawałam podobne wiadomości. Co się później okazało ktoś przekręcił całą sytuację i pomylił mnie z moją siostrą, która jest ode mnie o 10 lat starsza !
Teraz całą historię traktuję jako żart, ale powiem szczerze, że nie było mi do śmiechu .
13 3 13