Musze napisać straszną historie po angielsku która mi się wydarzyła np.
Pewnego dnia poszłam na spacer do lasu. Gdy wchodziłam w głąb zaczęło się robić ciemno. Gdy chciałam wrócić nie mogłam znaleźć drogi powrotnej. Nagle przed moją drogą zobaczyłam leżącego na ziemi misia bez jednego ucha. Nagle jakbym za krzaków zobaczyła jakąś postać. Przestraszona zaczęłam uciekać. W domu znalazłam informacje że w tym lesie zamordowano dziecko. Od tego czasu unikać spacerów po lesie.
Gdybyście i mogli coś takiego po angielsku ułożyć z takimi słówkami byłabym wdzięczna: BEFORE, DURUNG , AFTER, HONESTLI LIKE THIS ONE DAY SO SUDDENLY THEN WHEN Proszę jak najszybciej dam naj:)

1

Odpowiedzi

2010-03-28T21:42:42+02:00
Tu masz tłumaczenie tego co napisałaś:

One day I went for a walk in the woods. When you walked into the dark started to do. When I wanted to go back I could not find a way back. Suddenly I saw my way a teddy bear lying on the ground without a single ear. Suddenly the bushes if I saw a figure. I started to run away scared. At home, I found the information in this forest that killed a child. Since that time, to avoid walking through the forest.

Napisz po polsku tekst, ja ci go przetłumacze;)
tylko napisz do mnie na wiadomość prywatną ;)
6 3 6