Odpowiedzi

2010-03-28T22:24:48+02:00
Reklama a szkoła- więcej łączy niż różni
Reklama jest na codzień w życiu człowieka i dotyczy wielu aktualnych spraw.
Sprawą bardzo aktualną i dotyczącą wielu ludzi, nie tylko młodych, jest szkoła. Każdy kiedyś do niej chodził(może z różnymi efektami, ale zawsze to coś), chodzi(może czasem wagaruje), albo podzjdzie. Wszysv\cy wiedzą co to jest szkoła, ale na nią narzekają. Mówią, że jast głupia i bez sensu. Ale należy się zastanowić i spojrzeć na to z d4rugiej strony. SZkoła jest bardzo związana z dobrami, z którymi spotykamy się w sklepach, telewizji, na ulicach. Do szkoły pasuje większość sloganów reklamowych.
Już idąc do pierwszej klasy towarzyszy nam slogan reklamy Hop Coli. wkraczając w progi szkoły mama przed wyjściem mówi: no to hop. Podstawówka to jeszcze nic. wszystko wydaje się takie proste i jest jak baton 3bit- przyjemność trzeciego stopnia. A każda przerwa jest jak Nokia- łączy ludzi. Nauczyciele nie budzą strachu, są poprostu jak papier toaletowy Velvet- miękki jak aksamit.
Dopiero idąc do gimnazjum, gdzie czeka nas więcej pracy, stwierdzamym, że szkoła jest jak lokata w banku - bez sensu. Ale jaszcze gorsza jest szkoła średnia, chociaż jeżeli ktoś wybiera zawodówkę to są jak M&M- lecą w kulki. Jednak szkoły o troche wyższym poziomie to inna sprawa. Tam trzeba być jak Poweride(?) padłeś- powstań. CZasem w liceum chciałoby się pozbyć wszystkich sprawdzianów, odpowiedzi ustnych i matury, ale wiemy że takie rzeczy to tylko w Erze. Będąc w klasie maturalnej wiemy, że egzamin dojrzałości jest bezcenny, bo za wszystko inne zapłacimy kartą MasterCard. A po szkole średniej towarzyszy nam hasło Citroena- Wybirez własną drogę. I znów od nas zależy czy będziemy wykładfać chemię w Biedronce, czy wybirzeemy jakiś trudniejszy kierunek studiów. A na studiach znów spotyka nas slogan Ery- możemy więcej, ale do czasu... Gdy nadchodzi sesja to profesor jest Sprait a my pragnienie, a pragnienie nie ma szans..I właśnie profesor często jest podobny do sieci sklepów Avans, z tym że nie poniża cen, ale studentów. cxzęsto przed sesją może dojść do tego że Danio nie jest metodą na głoda.
Wszystko to jast prawdą, reklama towarzyszy w każdej dziedzine życia, nawet w edukacji. I jeszcze ostatni slogan: szkoła jest przede wszystkim jak Media mart- NIE DLA IDIOTÓW.
8 4 8
2010-03-28T22:25:50+02:00
Proszek do prania 'bielinek'
'Rażąco biały'

Proszek ten sprawi że Twoje ubrania będą biły bielą przez długi długi czas . Nasz proszek jest dobry, nie zawiera chemikaliów, nia blakną po nim ubrania.
więc na co czekac ? pędź do sklepu po super extra niezawodny bielinek ! :D
7 3 7
2010-03-28T22:28:05+02:00
Uwaga! Uwaga!
Dziś chcę wam pokazać co znaczy dobra mikrofala.
Mikrofalówka marki cimes jest bardzo atrakcyjna.
Mają państwo aż 10 kolorów do wyboru między innymi czerwony niebieski czy biały.Mikrofala ma szklane drzwiczki więc można sprawdzić czy wszystko idzie dobrze.Ma także elektryczne ustawianie czasu. Klikając wybraną potrawę urządzenie samo dobiera odpowiedni czas.Serdecznie polecam:P
8 3 8