Odpowiedzi

2009-10-31T15:05:59+01:00
Czy chciałabyś? a kto to ma wiedzieć xd
jaka to ma być forma pracy?
nie chciałabym mieszkać w przyszłości w Polsce, ponieważ sytuacja polityczna w naszym kraju stale się pogarsza. Rząd nie ma na uwadze dobra obywateli Polski. Duże zakłady pracy są sprzedawane zagranicznym przedsiębiorstwom co doprowadza do zmniejszenia liczby miejsc pracy, w związku z tym będzie o nią coraz trudniej.
2009-10-31T15:13:07+01:00
Osobiście chciałabym pracować i mieszkasz w polce. Mimo, że jest duże bezrobocie nasz kraj jest piękny. Po studiach chciałabym na stałe zamieszkać w krakowie. Myslę, że znalazłabym tam swoje miejsce na swiece. za granica naszego kraju byloby mi tylko ciezko i poprostu bym tesknila za ojczyzna. chociaz np w anglii wiem ze mogllabym znalezc lepsza i bardziej oplacalna prace nigdy bym sie nie wyprowadzila z naszego kraju. wole zarabiac mniej ale czuc sie jak u siebie w domu. Chociaz wiele ludzi nie docenia panstwa jakim jest polska. wiekszosc zyje sereotypami np. tym ze malo ludzi znajduje prace po duzym wyksztalcceniu albo ze zarobki sa nizsze nizsze niz w innych krajach. Mimo to chcialabym aby w przyszlosci moje dzieci znaly swoja ojczyzne ktora jest polska. poza tym w nas jest o wiele wiekszy poziom nauczania dzieki czemu ludzie sa inteligetniejsi i bardziej wyksztalceni.
2009-10-31T15:21:44+01:00
Myślę że bym chciała mieszkac i pracowac w Polsce.Ale to zależało by od pensji w pracy i od tego jak losy się potoczą w przyszłości.