Błagam o napisanie tej rozprawki na dziś błagam.! Bo mam to na jutro a ja tego nie umiem.
Napisz rozprawke której tematem bedą:" wybierz jedna z trzech"
1. Czym jestem uzyteczna, moje miejsce w najblizszym srodowisku
2.Świat jest coraz mniejszy-twoja opinia z uzasadnieniem
3. Czy miłość daje szczęście? swoje rozważenia oprzyj na 2 przykładach z literatury i filmu..............

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T15:08:53+02:00
Temat 3
Czy miłość daje szczęście? Według mnie, odpowiedzią na to pytanie, będzie najzwyklejsze "Nie", chociaż na pewno niektórzy będą mówić, że to kłamstwo.
Przyjrzyjmy się dziełu Williama Szekspira "Romeo i Julia", została opisana tam opowieść o prawdziwej miłości, miłości bez granic, nawet gdy Romeo musiał uciec, postanowił wrócić do Julii, ale jak to wszystko się skończyło? Nie żyli długo i szczęśliwie, wręcz przeciwnie, umarli. I to przez nieporozumienie, gdy Julia usnęła i wydawało się, że nie żyje ,a Romeo to zobaczył i z żalu popełnił samobójstwo, Julia gdy się obudziła uczyniła to samo. I gdzie tu szczęście? Może szczęśliwe były dwa zwaśnione rody, które się pogodziły? Ale to nie o to chodzi, to miało być szczęście Romea i Juli, a jednak musieli umrzeć za swoją piękną miłość.
A film pod tytułem "Titanic" też nie opisuje szczęśliwej miłości, może na początku wszystko wydawać się idealne i piękne, lecz gdy statek zatonął i Rose rozpaczliwie szukała swego narzeczonego, i gdy wreszcie go znalazła okazało się, że umarł, dziewczyna od tamtego czasu żyła sama, w wielkim smutku iż straciło kogoś kogo kochała.
Więc w ten sposób moja teza się potwierdza iż miłość nie przynosi szczęścia, tylko ból, smutek i samotność.
3 3 3
  • Użytkownik Zadane
2010-03-29T15:11:02+02:00
Witam !
Wypracowanie w załączniku :)
Liczę na naj :P

Pozdrawiam
3 1 3