Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-29T21:21:26+02:00
,,Zakupy"
Witam w Radiu Tereferere, Nazywam się (tu imię i Nazwisko) a dziś tematem mojej jakże przewyższającej pospolite rankingi audycji będą zakupy. Supermarket jest mekką każdego Polaka gdyż już pierwsze słowa jakie wymawiają dzieci brzmią miej więcej ( tu mów tak jakbyś nie umiał/a powiedzieć ,,r") Kerfur, Real, SuperMarket, Biedronka...
Pozwoliłem/am swojej jakże niezwykle niezwykłej osobie, zaprosić tutaj o tu (wskaż byle jakie miejsce może być sufit xD)
typową Galeriankę, która spędza w Marketach cały dzień, na szczęście nie dotarła do studia, ale macie szczęście gdyż ja zapełnie Wam całą audycje (chwila milczenia) no prawię całą ale nie kłóćcie się ze Mną. Mną Mną ależ ja to akcentuje ( i całuj się po rękach). Niestety szef zmusił mnie do zaproszenia gościa. Gość ten pracuje w instytucie badań ekonomicznych. Otwiera szlaban ale to szczegół.A więc witam Pana (zanim zdąży coś powiedzieć przerwij mu) i dziękuje za tak wyczerpującą wypowiedź. Audycje prowadził/a jak zwykle wspaniały/a (imię i nazwisko) w radiu Tereferere.

Liczę na naj, czytaj to szybko z głosem radiowca :D
9 3 9