Odpowiedzi

2010-03-29T14:45:26+02:00
Moim zdaniem w przyszłości mogli by się zmienić ludzie. Teraz są zarozumiali i pewni siebie, nie dbają o wspólne dobro. Nie dbają o środowisko, bo wyrzucają swoje śmieci do lasu, a te z kolei bardzo długo się rozkładają jak jest to np. butelka. W przyszłości ludzie powinni być inni, powinni szanować przyrodę, zwierzęta i pomagać sobie nawzajem.
2010-03-29T14:52:23+02:00
Moim zdaniem w przyszłości mogło by sie zmienić środowisko ponieważ są tacy ludzie którzy nie umieją uszanować naszą Ziemię.
W przyszłości ludzie powinni Dbać o Naszą Matkę Ziemię. Ludzie którzy zaśmiecają nasze środowisko nie mają duszy dla nas wszystkich. Pomyślcie ile zwierząt ginie właśnie przez naszą głupotę! Powinno się jak najczęściej zbierać śmieci w lasach i nie tylko ba na każdym kroku jest przpaść. Zwierzęta nie mają ochrony by nie zjadałay zatrutych odpadków. A naprzykład różne fabryki które zanieczyszczają powietrze, którym my oddychamy ile ludzi umiera z powodu zatruć. Środowisko powinno się szanować i nie pozwółmy na to żeby ludzie mogli zaśmiecać nasze środowisko i nasze otoczenie zróbmy coś dla Ziemi! Nie zanieczyszczajcie jej. W przyszłości powinno być wiecej ludzi które mogłyby zwrócić uwagę osobą które zaśmiecają i przekonywać ich że to nie jest fajne wyrzucanie śmieci na trawnik. To jest właśnie błąd. A więc przekonujmy ludzi do porządku na Ziemi i do sprzątania jej!
Ziemia jest tylko jedna i kiedyś może jej nam zabraknąć! Sprzatajcie!

Mam nadzieję że pomogłam. Czekam na punkty! Trochę sie rozpisałam ale jak tak napiszesz to dostan iesz piatke!