W Imieniu Mieszkańców Mielca , napisz list otwarty do prezydenta miasta w sprawie budowy nowego centrum budowy.Na terenie zielonego Parku.(Stanowisko negatywne czyli ze nie chcemy tego, przynajmiej 3 argumenty)

Zadanie trudno lecz daje 100 pkt zadanie na jutro wiec plz rozwiazcie a i najwazniejsze nie z neta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i czekam:)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T13:24:46+02:00
Data w prawym rogu

Szanowny Panie Prezydencie!

----Piszę ten list w sprawie budowy centrum na terenie Zielonego Parku.List pisany jest w imieniu moim i mieszkańców Mielca dlatego nasza opinia jest następująca.
----Zielony Park to piękne miejsce.Lubimy tam chodzić na spacery wraz z naszymi dziećmi.Pozwala nam to zrelaksować się i miło spędzić czas.
---Zwierzęta to mieszkańcy parku.Dzika przyroda to główna atrakcja tego Parku, dlatego nie chcemy, aby ktoś niszczył naturalne piękno.
---Wielokrotnie zdarzało się, że przyroda musiała ustąpić działalności człowieka i jego rozwojowi. Zrobiliśmy matce naturze wiele złego, więc mam nadzieję, że nie chce Pan tego kontynuować. Wiemy, że mam Pan duży głos w tej sprawie, dlatego też proszę o podjęcie jakichś działań.
---Spotykamy czasami zagrożone gatunki zwierząt, oraz rośliny, więc nie wolno dopuścić do tego, aby wyginęły.
---Wraz z nami jest wiele organizacji przyrodniczych, które popierają nasze zdanie.Jesteśmy pewni, że dostanie Pan od nich mnóstwo listów ze sprzeciwami.
---Jak najbardziej rozumiemy, że nasze miasto powinno się rozwijać jednak nie za cenę życia innych.
---Proszę pomyśleć, gdzie wychowywał się Pan w dzieciństwie.
Czy nie byłoby Panu smutno, gdyby to miejsce zniknęło lub zostało zniszczone.Te zwierzęta, które są mieszkańcami parku także mają uczucia i ciężko będzie im opuścić ukochane miejsce.
---Dlatego też proszę Pana o wyrozumiałość i o obiektywne stwierdzenie stopnia wagi tej sytuacji.Jesteśmy negatywnie nastawieni do budowy tego Centrum, dlatego proszę o zatrzymanie przygotowań.

Z poważaniem Pan Nowak i mieszkańcy Mielca.


Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam i liczę na najlepszą ;)
2 3 2