Jesteś na wycieczce w Austrii. Napisz kartkę pocztową do poznanej w ramach wymiany koleżanki z Niemiec. Uwzględnij następujące informacje:
czym podróżujesz
jak minęła podróż
jak podoba ci się miejsce pobytu
jakie masz plany na następny dzień

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T16:52:14+02:00
Hallo!

Für eine lange Zeit, die Sie nicht sehen konnte, aber ich denke, dass wir bald sehen werden. Jetzt bin ich auf Tour in Österreich. Es ist wunderbar, aber ich musste für 5 Stunden in der Druckleitung Bus stehen. Massacre!
Aber irgendwie habe ich überlebt. Ich habe vor zwei Tagen und vorübergehend übernachtet in einem hotel''Kaleidoscope''and die Bedingungen sind schlecht. Ich bin nicht glücklich, dass ich auf dieser Reise angemeldet und freue mich nur, wann das Ende da, obwohl das Wetter nicht gutgeschrieben wurde. Morgen werde ich sicher zu Hause sitzen vor dem Fernseher, während trinken heiße Schokolade. Ich hoffe, dass bald ich wieder aus diesem schrecklichen Reise. Hold on.

Poniżej wersja po polsku:


Cześć!

Długo Cię nie widziałam ale myślę że już niedługo się zobaczymy. Teraz jestem w Austrii na wycieczce. Jest cudownie ale musiałam przez 5 godzin wytrzymać w tłocznym Autobusie. Masakra!!
Ale jakoś przetrwałam. Dotarłam dwa dni temu i tymczasowo zatrzymaliśmy się w hotelu '' kalejdoskop'' i warunki są kiepskie. Nie jestem zadowolona że zapisałam się na tą wycieczkę i czekam tylko kiedy się skończy ponieważ nawet pogoda nam nie dopisuje. Jutro napewno będe siedziała w domu przed telewizorem pijąc gorącą czekoladę. Mam nadzieję że szybko wrócę z tej okropnej wycieczki. Trzymaj się.


Pozdrawiam i liczę na naj ..:))