Odpowiedzi

2010-03-29T16:01:49+02:00
Moją ulubioną porą roku jest wiosna. Wiosna jest takim czasem kiedy wszystko zaczyna się budzić z zimy. Wszystko staje się zielone i piękne. Zaczyna się robić kolorowo.
Zwierzęta mogą wreszcie spokojnie wyjść ze swoich nor. Na dworze robi się coraz cieplej. Można wychodzić na dwór i przebywać tam nawet kilka godzin. Czasami troszeczkę zaczyna padać ale to nic. Wiosna jest piękna. Kocham ją. W zimie jest zimno. W lecie jest za gorąco, w jesień jest za ponuro, a wiosną jest akurat ok.
Wiosna jest cudowna:)
2 4 2
2010-03-29T16:07:22+02:00
Moją ulubiona pora roku jest wiosna.Zaczyna sie 22 marca ,a konczy 22 czerwca.Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce,topnieje śnieg,ptaki zaczynają wesoło śpiewać,wróciły już z ciepłych krajów i buduja gniazda , a zwierzeta wychodza ze swoich zimowych norek.Słońce zaczyna mocniej przygrzewać,na dworze robi się cieplej,a dni są coraz dłuższe.
Codziennie widać jak trawa się zieleni,a na drzewach rozwijają się liście i kwiaty.
Świat staje się piękny i kolorowy,przypomina zaczarowana kraine.
Wiosna lubię patrzeć na ogródek mojej mamy . którym rośnie mnóstwo kwiatów.
Kwitną w nim stokrotki,narcyzy i różnokolorowe tulipany.Wokresie tym mamy duży przypływ energii i niesamowitą chęć do życia.
Widać jak ludzie są weseli zaczynają częściej i chętniej wychodzić ze swoich domów,aby pospacerować .pooddychać świeżym powietrzem i podziwiać piękno przyrody.
Rolnicy w tym czasie rozpoczynają już pierwsze prace wiosenne.
Bardzi lubię tę porę roku i czekam na nią z utęsknieniem i radością.
:)
3 4 3